YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum

YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum (http://www.yu-midi.org/forum/index.php)
-   Vesti (http://www.yu-midi.org/forum/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Enver-Kara Pozdravlja Vas... (http://www.yu-midi.org/forum/showthread.php?t=1230)

tranzit 18.10.2006 15:44

Citat:

Originalno postovano od yu-midi
Ako moze da se dogovorimo svi zajedno da posaljemo pomoc njegovoj porodici najbolje bi bilo.

Ama bas zbog toga sam i trazio bilo kakav kontakt jer dok se mi ovdje dogovirimo... a znamo dobro kakvi smo... "znam ja nas, jebem ja nas", da se covjeku i njegovoj porodici sto prije ako je ikako moguce pomogne.

blatusan 18.10.2006 15:49

Ja sam dao prijedlog kako i sta i sto prije to bolje. Hajmo sad nemojte se usutit jebalo vas 10 eura. A mozete se falit ovdje sa korg pa1xpro i sta ja znam imam studio vamo tamo ovo ono :evil: Hajde sad. Kad se napravi racun na koji cemo slati pare nek se stavi na forum i da saljemo. Sta cekate!!!

yu-midi 18.10.2006 16:17

ljudi izvinjavam se trenutno imam punu kucu majstora.
Do Sutra posle podne postavicu konto broj (ziro racun).
Za sve one koji zele mogu putem maila da dostavim i kucnu adresu!

blatusan 18.10.2006 16:21

SUPER DAJEM KOLKO MOGU NADAM SE DA I OSTALI!! POZDRAV!

Korgminator 18.10.2006 18:26

Miki koliko znam ti imas i PayPal jer kupujes preko Ebay-a...da li mozemo na tvoj PayPal racun da posaljemo pa ti prosljedi?

Korgminator 18.10.2006 19:20

Miki mislim da imam jednu ideju...Mozemo mozda i ovako da bi ubrzali proces i povecali novcanu pomoc

Mozemo zakaciti reklamu na Website-u da prodajemo CD sa MIDI fajlovima i taj sav novac da ide Enveru (Naravno mi koji zelimo onako novac da doniramo mozemo). Poslat cu ti ja MIDI fajlove preko MSNa imam ih oko 20000 sve nasi i naplacuj po recimo 30Eura CD...oni koji ne zele ovako novac da daju mozda ce htjeti CD da kupe...sta vi ostali mislite????

blatusan 18.10.2006 20:59

Dobra ideja´drug. Sad im se isplati mdati pare a tebi svaka cast na prijedlogu. Svako dobro i pozdrav Alen!

djoro 18.10.2006 21:27

neznam coveka ali nema veze samo mi javite gde i kako da posaljem pare.

Pozdrav, Djoro.

Alix 18.10.2006 21:42

YU-MIDI,molim te jarane stavi na na sajt ikonu ili stranu na kojoj će biti informacije o svemu...I imam još jednu ideju...Molim te kad od svakog dobiješ pare da to zabilježiš i skupa sa parama preko westerna ili slično pošalješ čovjeku pismo s kojim ćeš mu pokazati koliko ga volimo i koliko mislimo na njega isto tako i dodaj spisak ljudi koji su dali pare...Ipak mislim da će mu to još poljepšati dan nego da sad nakazivaš na račun...Opet je bolje kad dobiješ poštu s nekim pismom i ljepim rječimaa,odmah ti poljepša dan i raspoloženje...Ali mislim da je 100% potrebno predložiti spisak donatora da se vidi ko su pravi jarani a ne neki što imaju dugačak jezik a ništa ne učine...Zato kad mogneš objavi rubriku Donacija Enver ili slično i znaj da nas ima mnogo koji smo s tobom i s našim envom...Stvarno još jedamput od srca ti čestitam kad si se sjetio ovako nešto vidi se ko je velik čovjek i ko je velikog srca...Pozdrav svima jaranima i pazite se,nek vas bog čuva od sva zla...

blatusan 18.10.2006 21:57

Ja sam spreman ljudi daj konto nr. da saljem. Takodze zeli svima kao i drug ALIX pozdrav svima pazite se i neka va dragi Bog cuva od svakog zla. Ja misli da ce ova akcija ENVI dati novu nadu. Pozdrav


Trenutno vrijeme na Forumu 05:01

Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org