Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa500 / Pa600 / Pa800 / Pa2X

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): PA500 Set za makedonska svirka (626,3 KB) Download
Autor: Ace (Uploaded by Ace)
Date Added: 21.08.2009
Downloads: 537
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Spremen set za svirenje makedonska narodna muzika i malku srbija i arabeski
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
trifo
28.02.2012 at 07:59
acekorg
23.08.2009 at 19:27
Ova e setot sto ja go koristam pa ocekuvam nekoj koment
korg18
23.08.2009 at 21:18
hvala druze nije lose ima tosta za probrat poz
Kebapce
22.11.2009 at 12:05
blagodaram za setot, ke go probam deneska, ako ti treba nesto javi mi se, imam sekakvi setovi ritmi i drugi stvari, poz aleksandar
dimitrov
03.06.2010 at 07:20
batko Ace so ima se vo Setot pred da go stavam na pa500 dali ima dobra gajda ili harmonika poz unapred
acekorg
04.06.2010 at 01:45
@dimitrov
Drugar ako sakas dobra gajda i harmonika zemi go mojot drug set odovde "made by ace.set". Imas tamu Gajda u performance koja sam sum ja sklopuval.
pozz
lolly84
28.07.2010 at 21:16
setov e taman napraven za mak .narodna muzika ...super set......za site tie so sviraat makedonska muzika, dosta e korisen ovoj set..pozdrav
drazz
18.07.2013 at 21:18


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 18:16


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije