Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
Skala


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Yamaha

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Yamaha kamara ritmova! (1,06 MB) Download
Autor: Unknown (Uploaded by siemensserbia87)
Date Added: 25.06.2009
Downloads: 406
Grade: A
Opis i spisak fajlova
Evo vam ritmovi samo nek plasti pozdrav od kolege!
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
siemensserbia87
25.06.2009 at 21:51
Samo neka puca!!! Javite jel valjaju da bih imao volje da stavim jos...
simonovic
26.06.2009 at 00:16
Hvala ,samo za koju Yamahu je jeli za Tyros ili psr?
nikolajanic1
26.06.2009 at 08:31
ritmovi su za psr i odgovaraju tyrosu samo ih je kolega siemens previse stavio u jedan folder ,kada se podele u dva foldera odgovarace .samo mi se cini da je vecina vec bila na sajtu ,ali samo napred, super sve.pozzzz
yamahapassion
26.06.2009 at 09:24
I ja se slazem da je vecina ritmova super. Takodje sam morao u 2 foldera da podelim. Ima stvarno zanimljivih ritmova. Hvala puno!
Narodnjak300
26.06.2009 at 11:38
svaka cast.
saki_123
26.06.2009 at 13:57
nista posebno...
gega
26.06.2009 at 14:57
Saki kolega..mozda za tebe nije nista posebno...ali covek se barem potrudio za razliku od nekih koji imaju materijala a ne daju nikome

U danashnje vreme trebas biti sretan ako uopste nesto nadjes za Yamahu,pa prema tome treba to i cijeniti..Bez ljutnje
gega
26.06.2009 at 15:00
@siemensserbia87

Kolega samo ti radi tako dalje......uskoro cemo da osnujemo interesnu zajednicu za Yamahashe gde ce svako moci da skine dobrog materijala .
Steta je da se ljudi odlucuju za kupovinu druge marke klavijature samo zato sto je ,,malo ,,materijala pozdrav.
malicortan55
26.06.2009 at 15:23
ritmovi su VRH svaka cast
siemensserbia87
26.06.2009 at 16:12
Ja sa pre ima psr-a pa sam nazolst prodao inace svidjale su mi se dirke ekstra..A sada trenutno imam Techniksa Kn5000 i zadovoljan sam sa njime...
Dosta tih ritmova je bilo na mom Psr-u a imam ih negde jos pa cu postaviti.
Moguce da je bilo na sajtu tj da je neko to skidao pa ubacio u moju prethodnu kljavu ja nisam... Pozdrav!

PS:Nove lampe za stare ! ! !
asmir85
29.06.2009 at 10:19
Hvala druze velika.Samo nastavi.
caka012
02.07.2009 at 21:43
Kolekcija je dobra, svaka cast. Za svakog po nesto. Iako ima "poznatih" ritmova, lepo je naci ovoliko materijala na jednom mestu. Pa ko sta voli...
jmikulc5
07.07.2009 at 17:43
E treba zahvaliti ovakim ljudevima. Svaka cast.


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 11:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije