Korisničko Ime
Lozinka
Registracija
Skala


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Korg > PCG i KMP

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): sonor drum set Pa1x (1,92 MB) Download
Autor: Gale (Uploaded by GALA)
Date Added: 25.02.2012
Downloads: 141
Grade: A+
Opis i spisak fajlova
Evo jednog seta slozenog sa Layerima za pa1x sonor drum set velik je 3 mb i ima demo snimak kako to radi odprilike kod mene pozzz
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Minicevac
28.02.2012 at 03:52
SUTRA POSTAVLJAM DIMAMIX ZA PA1
GALA
27.02.2012 at 21:33
iskreno Neshville Drum za moj ukus je zivi Elektronac po zvuku i ne svidja mi se bolje da vam izvucm Etno drums on je po meni naj Realniji
GALA
27.02.2012 at 07:27
Odradit cu i ostale
isao sam da budu mono da manje zauzimaju memorije
pozzz
GALA
27.02.2012 at 07:28
Neshville Drum imam odradjen nisam znao da nekom treba postavit cu
nemanja 1982
26.02.2012 at 18:20
Hvala
irenas18
26.02.2012 at 20:03
E to je prava stvar.Sad samo jos Neshville Drum kad bi postavio pa da bude full(ima ga u setu koji sam postavio pod imenom DINAMIT sekcija pa800) ali ne mogu da ga izvucem da bih ga koristio na PA1x pro.
Hvala za drum super je!!!!!!!!
korg18
26.02.2012 at 16:27
super je jaro,i super radi,ja imam jos druge drum sa dinamix,koje sam preradio isto,tako da ucitavam prazne drum sa pa800 ili pa2x to moze efekti ostanu isti,i ovaj je dobar sto si odradio hvala.


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 10:35


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije