Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Ritmovi > Korg > Korg Pa50 / Pa60 / Pa80

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Ja baraba pa50/60/80 (151,7 KB) Download
Autor: svrakan (Uploaded by svrakan)
Date Added: 19.09.2009
Downloads: 890
Grade: C+
Opis i spisak fajlova
Evo ga za sve koji nisu mogli da konvertuju,pozzzz
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Ozrenac3
17.12.2009 at 03:38
hvala puno na ritmu uvod je super samo imam problema sa varijacijama akordi su skroz pomjereni jer kad sviram iz g moram da koristim avisoki da nije nesto sa mojom klavijaturom?
dallape
19.09.2009 at 16:30
hvala puno!!!!
GORANVESNA
19.09.2009 at 16:59
jako dobro odradjen ritam..veliki pozzzz..
eliteband
20.09.2009 at 23:21
buraz pojeo si ga alal vera samo nastavi
Aldin92
21.09.2009 at 21:34
izgleda da samo meni nije ok siguran sam da nije do ritma posto vecina ga je vec probala i nema problema. ovom prilikom se i zahvaljivam posto vec dugo vrjeme sam u potrazi za ovim ritmom.
ovako, na mom pa50 kad pustim intro sve je ok sinkronizacija je ok al kad probam ostale varijacije (1,2,3,4) kao da jedan bubanj nije sinkroniziran sa drugim pa ispada cudno. pa ako mi neko moze pomoc jer ja stvarno neznam u cemu je stvar. hvala unaprijed
dekipa
21.09.2009 at 21:48
Hvala brate svrakane!
eliteband
05.02.2010 at 18:55
SVAKA CAS AL OVO NEVALJA DA SE NE BUNE LJUDI NEKA ZNAJU
trax
28.06.2010 at 20:35


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 16:14


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije