Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Boje i Samplovi > Yamaha > Vce

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): Boje za yamahu PSR serije (moj rad) (815 Bytes) Download
Autor: yamahapassion (Uploaded by yamahapassion)
Date Added: 19.06.2009
Downloads: 342
Grade: F
Opis i spisak fajlova
Evo dajem svoju najbolju registraciju od 8 boja koje najvise koristim. Boje sam morao snimati kao registracije posto su neke pravljene i od dve boje a neke doradjivanje u mixing konzoli pa zbog toga potreba za registracijom. Za modele psr s700 i s900 pasu 100% posto je pravljeno na s700, a za druge psr modele ne znam ali trebalo bi da ide posto su im iste banke i boja a i efekata, a takodje i ista mixing konzola. za psr s500 i s550 nece moci zato sto nemaju portamento. Znaci ucitate registraciju i samo na brojeve menjate. Pravljeno sve sa efektima da se ne morate zezati na mixetu, samo ustekas sint i vozi... nadam se da ce vam se svideti i ocekujem komentar... Pozzz!
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
buceta
20.06.2009 at 19:24
svaka cast! Odlicno Zvuce boje!
Prva Liga!
Pozz
Narodnjak300
21.06.2009 at 08:39
hvala puno
Narodnjak300
21.06.2009 at 11:42
Yamahapassion svaka cast ovo je super,sve pohvale,ako budes imao vremena mozes ubaciti jos nesto od boja,hvala jos jednom.
yamahapassion
22.06.2009 at 08:23
Bice jos toga, samo da se malo bacim na posao, ovo su mi bile ponajbolje boje, ali imam jos toga, samo malo da doradim pa stavljam. Drago mi je da vam se svidjaju.
ALIJAKA
01.08.2009 at 13:51
hvala, al mozes li postaviti jednu po jednu posto ,moja psr s900 ne cita rgt format
boskocar
14.09.2009 at 23:03
pozdrav svima,

psr s 900 cita rgt format samo treba pritisnuti na rgt i posle promeniti na usb i tamo se nalaze sve boje u rgt formatu koje ste dosad ubacivali na usb a niste mogli da ih pronadjete.
pozdrav
yamahapassion
18.09.2009 at 07:57
Tacno tako kako je opisao boskocar, nema sanse da s900 to ne ocita
Nergad2010
12.07.2010 at 23:04
Nema se sta razmisljati kada ti pravis. Yamahapassion je kralj za yamahe.
Ja se izvinjavam ako se neko nadje uvredjen ali za mene on je kralj.
jedini je on sto je kontrirao novom korg setu( pasa). Jos jednom svaka cast i pozdrav svima.Cao.
KINU
17.03.2011 at 07:30
havala puno


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 18:17


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije