Korisničko Ime
Lozinka
Registracija


Nazad   YU-MIDI Muzički Portal - Muzičarski forum > Downloads > Kompletni setovi > Korg > Korg Pa1X

Najnoviji fajlovi
Najnoviji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najpopulatniji fajlovi
Najaktivniji uploaderi
Najaktivniji uploaderi

Download-Upload Centar www.YU-MIDI.com/www.YU-MIDI.org, kao i njegova uprava, ne preuzimaju odgovornost za fajlove postavljene na svom serveru.
Odgovornost za sve moguće posledice ostaje isključivo na onima koji su fajlove postavili.
Upozoravaju se članovi da dobro prouče pravilnik o radu sajta, pre nego postave materijal.
Sav nelicencirani materijal, odmah nakon uploada, se tretira kao da je pod GNU licencom, a licenciran nekom drugom ne otvorenom licencom će biti uklonjen, a neovlašćeni upload prijavljen odgovornim službama.
  
Download-Upload Centar
Pocetna | Kategorije | Statistika | Pretraga
You do not have permission to download files
Ime fajla (*): KORG Pa1x pro 2011.SET (24,59 MB) Download
Autor: Minicevac (Uploaded by Minicevac)
Date Added: 01.04.2012
Downloads: 272
Grade: Not Rated
Opis i spisak fajlova
Images
None
You do not have permission to download files


Comments
Minicevac
09.04.2012 at 19:06
maljecki verovatno jos nemas dozvolu zato sto si nov i nemas nikakva ulaganja na forumu
irenas18
02.04.2012 at 15:33
Imam 2 pitanja u vezi ovog seta:
1. Da li je ovo tzv. Vuki set za pa1x pro?
2.Kako da nabijem 37.5 mb semplova,toliki je PCM, u 32mb rama? ^^^
Milan$
02.04.2012 at 16:30
samo ti to pusti da se ucita,nema veze sdto je 37 mb,trebalo bi da se ucita..dok sam imao pa1x ucitavao sam neke setove od 35 mb,tj. toliko je velicina celog seta,al nisu sve semplovi,tako da ucitaj ti i ne sekiraj..pozz
korg18
02.04.2012 at 17:56
ne moze ovo, milane druze,ja imam pa1x ovo je set sa pa800,na pa1x mozes par puta loadova,ali ce da pukne ram nakon toga,eto toliko.
korg18
02.04.2012 at 18:12
moze da se ucita set ostaje slobodno 6 mb,zbog toga i ne moze da ucita ostalo jer set je 28 mb ucita samo ono sto je spremljeno eto toliko.
Minicevac
02.04.2012 at 19:04
Neznam kako se zove ovaj set ali ja sam ga probao i potpunosti ucitao u moj pa1x pro sa 32mb
korg18
02.04.2012 at 20:17
da druze ovo je vule set,opasan set samo sto imaju od **** lupovani u user 1 i ne moze ocitati zato ocita ono sto moze da primi pa1x,i ostane 6 mb slobodno a set je dobar,vise je za zabavnu muziku klasika eto toliko pozdrav i hvala za set.
dexter
05.04.2012 at 09:39
ja sam svom PA1x rijesio problem sa Ram tako sto sam iz Tritona Le ubacio ram u pa1x i sve setove sa semplovima cita besprekorno. pise da ima 32 MB, a ustavi moze da cita do 64MB. Pozdrav
irenas18
05.04.2012 at 13:06
Moze li neko da mi objasni kako sma uspeo da ucitam 37.5 mb PCM-a u 32 mb ram-a? Confused???????
irenas18
05.04.2012 at 13:10
Aha nisam video komentar kolege Korg18 sad mi jasno. Hvala na odgovoru
irenas18
05.04.2012 at 13:17
Daxter druze pitanje za tebe? Jesi li siguran da to funkionise onako kako ti kazes? Mislim ja sam probao i stavljao bar jedno 50 razlicitih ram memorija i kod mene nije radilo. Logicno morao si da stavis 2x32mb,ne?! Daj vidi koji je model rama i koliki je odziv(neki kazu da radi sa Kingstonovim EDO ram,60nSek) pa da probamo,valjda to nece imati neke posledice po maticnu
korg18
05.04.2012 at 13:47
Dexter,de ga napuni preko 32 pa cemo da vidimo dali moze ja znam da ne moze ni na jedan nacin,probaj pa ces vidjet sta ce ti pojavit,not enought memory for PCM file eto toliko.
korg18
05.04.2012 at 13:51
jos nesto imam pa1x imam 280 ram plocica sve sa triton serije i ostalo i sve samo probao i nije radilo,a tako i kod tebe on ce da cita te rame ali samo koliko mu je dozvoljeno,sve sto se to radi,i sto se prepravlja nije sigurno,vec sam davno pisao u temama,moj drug je radio pa1x u srbiji,i covjek mu je uradio kako treba ali nije izdrzala do 64 mb je sve bilo uredu ali preko nije mogao procesor da izdrzi,i sve je u haus otislo,pa1x moze da se nadogradi do 96 mb ram,to jest prepravi se postojece EXB lezista,u koje idu prosirenje to se prespoji ali dokle ce trajat ja ne garantujem,eto toliko ko god se hvali da to moze djaba samo pise,daj fabrika htjela ostavila bi postolje za jos rama ali ne,jedino ako bi operativni sistem mogao da se uradi tad bi moglo a vako nikako pozdrav.
maljecki8
09.04.2012 at 13:48
Zasto mi nece skinuti kompletni set za korg, aktivirao sam profil i pokusao download. Ali ne zeli. Se mozda ko nasao u takvom problemu?
DrSpeed
23.03.2014 at 13:41
Heh, pa ovo moj set


DownloadsII 5.1.2 by CyberRanger & Jelle
Based on ecDownloads 4.1 © Ronin

Trenutno vrijeme na Forumu 02:56


Forum Yu-Midi.org pokreće vBulletin 3.8.1 (Deutsch)
Copyright ©2005 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. .
Dizajn i izrada sajta www.neospindle.com
Prava zaštićena od strane www.yu-midi.org
ForumForum Privatne porukePrivatne poruke UP/Down CentarUpload/Download Centar TekstoviTekstovi VestiVesti TutorialTutorial AdresarAdresar KalendarKalendar Lista članovaLista članova FacebookFacebook DonacijeDonacije