PDA

Pokaži Full Verziju : ZA amatere koji su postali prfesionalci


rakija
30.07.2006, 13:13
Cao raja, neznam pokuso sam direktno odgovorit na temu sto je ENVA postavio ta je " ZA AMATERE KOJI SU POSTALI PROFESIONALCI".

Eh ENVA naprimjer taj AK88, znam momka veoma dobro i nije on takav. To sti je napiso ZAFRKANCIJA NA Pa 50, mozda je htio da mu bude kao izgovor ako nebi valjalo. A ja licno i ako nije to to nevidim nista lose u tome. Momak svira haos ona je mlad ima 18 godina i manje od godinu svira narodne ima talenat i trudi se puno. Muzika mu nije hoby nego zivot. ON da ne zasfira makar dva stata dnevno on bi poludio. Muzika mu je droga i to je opasno ovisan o njoj. Za setove ili ritmove. Niikad niije nikog zajebo niti je sta prodo samo daje i mjenja. Ja ga postujem jer za svoje godine on puno zna. I svaki demo koji je stavio mu nije los moje misljenje. Alene ti samo naprjed kako si do sad i sve ce biti ok. Tolliko od mene.
Pozdrav rakija!!!

seadi
30.07.2006, 15:45
Imam 39 godina poceo sam uciti svirati u 36-oj na psr 630 od tada sam promijenio nekoliko instrumenata danas imam korga pa 80.Za sebe ne mogu reci da sam profesionalac a ni ti da sam amater ako ima neki nizi rang od toga e to sam ja.Zahvaljujuci gospodinu kojeg sam pronasao na internetu i kad sam mu objasnio da nemam ni uha ni sluha dogovorili smo se da mi pravi pjesme koje bi ja volio znati odsvirati.Sto je on i uradio.Prstored pjesme,ukrase,harmoniju i na kraju kako bi to i trebalo zvuciti.Nakon tri godine,sedamdeset pjesama i cetiri kola ja sam jos uvijek pocetnik.Ali to mi je zelja iz djetinjstva koju mi moj otac nije mogao ispuniti.Danas kad sam u stanju da imam korga i da s malo slobodnog vremena ucim pojave se neki da optuzuju jer je neko pokusao da nesto nauci.Bilo dobro ili slabo uvijek se moze reci: "dobro je ali moze to i bolje".Jer oduvijek su postojali bolji od boljih.Clan sam ove stranice jer sam vidio da se moze nesto i nauciti i zahvalan sam zbog toga.......znanje se oduvijek prenosilo s koljena na koljeno,placali za to ili ne