PDA

Pokaži Full Verziju : YAMAHA cs 2x


Svirac bt
30.06.2009, 14:05
Ljudi kakva je ova masina jeli ima sampler,memorije Hd ili sta vec kakav sound i koja je cena? Video sam negde po netu ja se prvi put srecem sa ovom spravom

Jolly
30.06.2009, 14:20
Ako ti ovo moze,bar malo,pomoci:
Yamaha CS2X Specifications:

Synthesizer Section
Keyboard : 61-key, velocity sensitive
Tone Generator : AWM2
Maximum Polyphony : 64 notes
Arpeggiator : 40 arpeggio types
Wave ROM : 16MB
Effects : 88 fully editable effects
Normal Voices : 779 (XG)
Drum Voices : 30 kits (XG)
Performances : 256 Preset, 256 User
Others
Display : Custom LCD with LED backlight; LED x 2 (red; for Scenes)
Connectors : Headphones, Stereo Output (L/ Mono, R), Stereo Input (stereo mini jack), Foot Controller (assignable), Foot Volume (assignable), Footswitch (assignable), MIDI In/Out/Thru, To Host
Controllers : Pitch Bend Wheel, Modulation Wheel (assignable), Sound Control knobs x 6, Volume Knob, Performance Edit Parameter Rotary Switch, Host Select Switch (rear)
Dimensions : 976(W) x 285(D) x 103(H) mm
(38-3/8" x 11-1/4" x 4")
Weight : 5.7 kg (12 lbs., 9 oz.)

Vihor
30.06.2009, 14:24
Uzmi ti sebi bolje korg triton koji je daleko bolji, 64MB sample ram memory i poprilicno dobrih boja, a i nije skup polovan.

Svirac bt
30.06.2009, 14:43
Ma samo sam htio znati koje sve mogucnoste nude yamahu posto ovu prvi put vidim,znam sta je bolje i za puno para :D pozzz

svrakan
30.06.2009, 16:14
Svirac vidi pre nego sto otvoris ovakvu temu brate odes na google i ukucas ime sprave izbaci ti milion sajtova i pogledas specifikaciju i vidis da nema Hd,sempler i ostalo onda potrazis malo demo snimaka na youtube,preslusas pa onda pogledas cene itd,i verujem da ne bi onda otvarao temu,malo je bez veze pitati za specifikaciju itd kad imas sve na netu sa full objasnjenjem.To je isto sad da ja otvorim temu kakav je Roland Jv80,pa da pitam jel ima Hd i sempler,a da pre toga nisam malo izgooglao,nema smisla,po meni.

Vule
04.07.2009, 01:29
Ma dečko očigledno ima problem...ako ne otvori barem jednu temu dnevno popadne mu dan...

mykeli
05.07.2009, 00:57
CS serija ti ne nudi nista posebno, osim ako neces da sviras Micu i Cortana i ostale slicne njima...

Post ti bas i nije nesto...
Odgovor su ti dali kolege iznad...

LOCK!