PDA

Pokaži Full Verziju : spider i pa500


adnan93
27.06.2009, 15:28
e pozz svima,....
ovako,pre nekih mjesec dana poslusao sam savjet kolege Svirka,i kupio sam pa500,e sad sam planirao uzeti Spider Pro,pa bih volio da mi neko kaze da li moze pa 500 na spidera,jer su na pa500 svi izlazi na sredini,pa me brine kako cu ga spajati na razglas,hoce li stalak smetati???nadam se da ste me razumjeli,za gornju klavijaturu nemam brige...pozz

b.o.Y.c.h. ČK
27.06.2009, 17:19
Spyderovi rogovi se povuku van pa klavijaturu povučeš bliže sebi i imaćeš mjesta za kablove...
jedino ako pa500 nije preširoka

zeko
27.06.2009, 17:27
Isto tako, predlazem rijsenje, ne tvrdim da moze, ali vjerujem da da..imas i one L bananice ( dzekove ) znaci ne ravne kakve vecina nas koristi, nego pod L i jako malo vire iz klavijature i usmjeravaju direktno kablove uzduz nje.

svirko
27.06.2009, 18:33
Pozdrav prijatelji!
@Adnane,
Prije svega cestitke na kupljenoj klavijaturi sa zeljom da te sluzi,isto ko i mene.
Ja sam ti samo dao predlog,a tvoje je bilo da se odlucis,to je stvar svakog pojedinca.
Dalje,sve sto su ti naveli kolege @Zeko i @Boych,stoji.
Ja koristim kombinaciju onih L kabela, i to u prostorima gdje je recimo malo skuceno,pa nemam mogucnost razvlacenja rucica,koje se btw,mogu razvuc dobrih 25 cm van.
Tamo gdje mogu normalno razvuc stalak, razvucem rucice na drugi ili cak treci stift,s tim da je meni PA500 gornji,uvjek.

kreso
27.06.2009, 20:20
@ Svirko

Stari, stara škola znači ... Znači gore aranžer, dole solo ....
Jedini izgleda ja imam aranžer dole, a solo synth gore.
Btw, ja bih solo stavio najrađe stoječki ko harmoniku, samo kad bi onda vido komande :lol:
A za kablove se ne moraš sekirati, neče synth nigdje pasti (dalje od poda).
Nekad smo na Spider stavljali težinu i preko 50 kg pa se ništa nije rušilo.
Uštekaj i vozi.

svirko
27.06.2009, 20:32
@Kreso,

Pa ne znam,tako sam se naucio,a i mislim da aranzer treba bit gore radi kontroli,jel ipak on nosi 90% svirke.
Btw,Serife,sta je to bilo teze od 50 kila na stalku?
Nije me briga,al bi htio znat:-D

milanche007
27.06.2009, 20:50
@kreso,kolega nisi jedini...i ja sam ranije aranzer stavljao dole,solo gore.masa kolega koje znam svi su aranzer stavljali dole...:D

toni-bt
28.06.2009, 04:47
i ja stavljam aranzer dole a solo gore (pa80+le) pa nemam problema,to je stvar navike,ako se snalazis ,snalazis se ako ne gde i da je stavis isti.......

kreso
28.06.2009, 10:07
@ Svirko

Što je teško 50 kg ?

Yamaha PSR 9000 Pro ili G-1000 je imo cca. 20 kg
Yamaha EX-7 je 15 kg i KORG N364 je 13 kg i to ti je 48 kg. ;)
I taj se Spider tada pokazao stabilnijim od PROEL-ovog s 3 "roga"

A bilo je i nekih stvari koje su težile oko 60 kg na stalku ... (znaš na što mislim).

makso68
28.06.2009, 20:45
Boga mi šerife,ako misliš na ono što i ja mislim,onda si pravi egzibicionista.Pa,zar nije malo neudobno na stalku?'ebi ga,odosmo od teme.Pozdrav!

svirko
28.06.2009, 20:59
Ne skrećite sa teme,

da ne bi padali kartoni=))=))!!!
Da vide ovi iz K&M-a šta se sve radi sa Spyder Pro stalkom, komotno bi reklamirali i Durex:D

@Krešo,
to sam samo htio znat, znam ja dobro šta od opreme kolko teži, htio sam samo znat, jel možda ovo bila kakva dodatna oprema, =))=))

kreso
28.06.2009, 21:09
Sad već dulje vrijeme dodatna oprema ne stane gore. Pigaju se nožice :lol:

adnan93
30.06.2009, 16:30
Pozdrav prijatelji!
@Adnane,
Prije svega cestitke na kupljenoj klavijaturi sa zeljom da te sluzi,isto ko i mene.
Ja sam ti samo dao predlog,a tvoje je bilo da se odlucis,to je stvar svakog pojedinca.
Dalje,sve sto su ti naveli kolege @Zeko i @Boych,stoji.
Ja koristim kombinaciju onih L kabela, i to u prostorima gdje je recimo malo skuceno,pa nemam mogucnost razvlacenja rucica,koje se btw,mogu razvuc dobrih 25 cm van.
Tamo gdje mogu normalno razvuc stalak, razvucem rucice na drugi ili cak treci stift,s tim da je meni PA500 gornji,uvjek.

evo i mene,bio sam na nekom putu,pa sam sad vidio odgovore...hvala vam svima...svaka cast....pozz

strelac
24.07.2009, 15:49
Ja imam Spidera ali bez PRO i on nema rogove koji se izvlace ni za doju ni za gornju klavijaturu, pa mi aranzer nekih 3cm strci sa stalka...a i lose je na njemu sto i gornja mora ravno da stoji... mada izgleda mnogo lepo - ozbiljnije :lol:.. a imam i proelov stalak za dve, sa stalkom za mikrofon i on je mnogo zahvalan..