PDA

Pokaži Full Verziju : Harmonika dugmetara????


SerCole
22.06.2009, 16:29
POZDRAV SVIMA,
eeee ovako stvari stoje,klavijaturista sam i zelio bih da naucim svirati harmoniku dugmetaru i interesuje me dali neko ima to iskustvo da je prelazio sa klavirke na dugmetaru,koliko je to (ne)koplikovano.

nikolakg
22.06.2009, 18:24
Ako vec znas da sviras klavirnu ostani na njoj a dugmetaru mozes uciti cisto da znas.Bolje je svirati klavirnu a to mislim iskljucivo za klavijature.
Jer ono sto platis da preradis klavijaturu bolje da ostavis u dzep ili da dodas pa da kupis neku bolju spravu a prerada nije ni malo zanemarljiva.

SerCole
24.06.2009, 11:05
Jednostavno hocu da predjem na harmoniku,da nebudem vise klavijaturista vec harmonikas:D,ali me nesto vise privlaci dugmetara nego klavirka.

zeljko
24.06.2009, 15:54
Pa onda jednostavno kupis dugmetaru i ucis ponovo,nimalo nije tesko,harmoniku naucit sad,pa sad to ide najmanje 20 tak godina mislim Pozdrav

nikolakg
24.06.2009, 22:57
To vreme koje bi izgubio uceci dugmetaru bolje iskoristi da usavrsis klavirku.Mada ako si bas resio moras savladati bar dva rasporeda....jedan za sumadiju i drugi za ove novitete.

Burli
25.06.2009, 17:07
I taman dok se uštelaš sa dugmetarom Dado će se vratiti sa "službenog puta" i bićeš No.2 u Istočnom Sarajevu...;)

Dell
25.06.2009, 20:53
sigurno si gledao Kosmajca, on je svirao normalnu klavijaturu, pa onda na dugmetarsku presao

SerCole
26.06.2009, 09:41
Ma to mi nije bitno koji cu NO biti,jedino se mislim to dali klavirku ili dugmetaru,kazu da je dugmetaru lakse svirati mozda teze nauciti:-O,zato me interesovalo kada vec imas neku vjestinu u sviranju kako bi isto taj prelaz.
A sto se tice Kosmajca vrhunski muzicar,samo za mene klavijatura dugmetara bezzze,nesto mi odvratno izgleda:(