PDA

Pokaži Full Verziju : Triton Studio


edin
17.07.2006, 06:19
pozdrav korgasi posto sam pocetnik u sviranju nerazumijem se najbolje u boje i semplove imam triton ali boje mi nisu bas nesto nasao sam covjeka koji mi oce da proda boje najgore je sad sto mi ih salje iz druge drzave i nemogu da ih probam ni cujem prije sto kupim on kaze da ima sve naj u tom setu dx,casio,mica nikolic itd sad pitao sam ga ima li i semplove za te boje ali on mi kaze da netrebaju nikakvi semplovi da triton studio to ima vec sad moze mi iko reci dali trebaju semplovi ili ne nerazumijem kako ce neka npr.boja harmonike dobro raditi bez pravog sempla

BasariStudios
17.07.2006, 07:39
Ja ne razumem tvoje pitanje bas naj naj, covek moze biti u pravu a i ne mora znacit da bude u pravu, moze se neke boje i bez samplova dobro zvucati, TRITON je velika masina, moze svasta tu.
Sad sta on tebe razumeo kad si mu spomenuo samplove ne znam al ako kaze da ima dobre boje onda valjda ima i neke samplovane posebno DX i Harmonike, CASIO CZ nije tesko imitirati na TRITON.
Ja ipak ne bih kupio bez da cujem MP3 PRIMERE a mozda uopste ne bi ni kupio iz druge drzave.

Pozdrav

edin
19.07.2006, 00:01
ma slazem se s tobom nesigurno mi je to neznam ni sta dobivam nit dali cu uopste sta dobiti haha nis cekam bolju priliku