PDA

Pokaži Full Verziju : Kofer - za Kresu i ostale iz HR


mariolino
13.07.2006, 09:46
Zanima me gdje se povoljno moze nabaviti kofer za moj Yamahu PSR2100 u Zagrebu?
Futrole me ne zanimaju jer ne zelim misliti hoću li zapeti za neki ćošak s njom. Sviram tu i tamo povremeno pa mi treba nešto što može poslužiti svrsi.
Kako se uopće kreću cijene?
Hvala na odgovorima. :wink:

kreso
13.07.2006, 12:28
Ajoooj !

Gdje me nađe. :roll:

Stari, i mene hebe isti problem. Imam stari ofucani kofer (ali za kljavu od 6,5 oktava), tako da Pa80 stavljam u futrolu, pa onda sve zajedno u kofer. :lol:
Pogledaj u Music shopovima. Oni ih imaju 100 %. Cijene su im od 350-500 kn za rabljene pa do 750-1000 Kn za nove. Orginal case za kljavu češ malo teže nabavit. Za sada ti orginal kofer nabavlja samo Yamaha u Ilici (Kustošija) u Zagrebu i firma Euro-Unit iz Čakovca. Za KORG-a ne znam (i sam tražim), a za Rolanda od ovlaštenih jedino Music Shop Franc na Jarunu.

Futrola nije loše riješenje, ako nabaviš neku poštenu koja ima u sebi debele spužve (1cm - do 1,5 cm). Jako su ti dobre od PROEL-a. Koštaju nove cca 275 - 300 kn i stvarno je dobra za transport.

kreso
13.07.2006, 12:30
E, da. Ako misliš nazvat EURO-UNIT u Ilici (generalni zastupnik Yamahe za HR), ili ih potraži u centrali u Čakovcu
tel : 01/3750-504

mariolino
13.07.2006, 12:49
Ej Kreso naletio sam na netu na ovo :P

http://music-box.hr/katalog/koferi_i_futrole/Drveni_kofer_za_klavijature/drveni_kofer_za_klavijature.html

a imaju prodajna mjesta i u Zagrebu.
http://music-box.hr/kontakt/prodajna_mjesta/prodajna_mjesta.html

Kako ti se cini?

kreso
13.07.2006, 14:34
Takvu istu kutiju imam ja, samo od 6,5 oktava.
Ma donekle je OK, čuva ona synth, samo je nespretna.
Nije to to, ali cijena je čist OK

korguser2005
17.07.2006, 21:54
Ma kakvi drveni koferi - čisto neprofesionalno !

Onaj tko da preko 2500 eura za klavijaturu mora imati pravi "fly case" tj. aluminijski okovani kofer!

Ja sam kupio sebi za extreme original u Zagrebu u Sesvetama u music shopu (1100 kn) i mrak je. Kofer je inače od Thomanna iz Njemačke i košta u Njemačkoj malo manje ali kome se da ići samo po kofer u Njemačku.

Zato ljudi nabavite profi kofer kao što vam priliči za instrument koji imate a to je profi instrument !