PDA

Pokaži Full Verziju : Guitar Mode - problem


aleksandra
08.06.2009, 22:54
Pozdrav kolege, zna li neko u cemu je problem Guitar Mode u Style Records mi nije u funkciji,nemogu ga pozvati.Pozdrav

svrakan
08.06.2009, 23:12
GUITAR MODE:
Udjes u STYLE RECORD MODE, i odma sa prve stranice pritisnes MENU i onda ides na STYLE
TRACK CONTROLS, kad si tu vidis sve 8 trake i najdole ima CHECKBOXe a iznad toga su one
DROPDOWN MENU. U DROPDOWN MENU prvi gore koji jeTRACK TYPE mozes da odabiras
kakva da bude traka, znaci tu imas: DR., PERC, BASS, ACC i GTR. Uzmes jednu od ACC trake i
stavis to na GTR i sad kad pritisnes EXIT i vratis se na prvu stranicu, odma ispod predji na drugu
stranu RECORD 2 CUE, tu odaberes neku GITARSKU boju za tu istu traku i sad odma dole
GUITAR MODE nije vise SIVO nego je aktivno i predjes u GUITAR MODE. Sad prve 2 oktave dole
su ti razni akordi, imas molske, durske, sporije, brze, nagore, nadole i svasta nesto, sad, kako tu
snimis, sve sta snimis znaci ostane u samom stilu i menja svoju harmoniju a iznad te 2 oktave su
sve te RX glasove ili gitarske efekte kako zvuci prava gitara. To ti je u generalu, nadalje mora se
motati jer ima puno da se prica o tome.

Da si malo potrazio nasao bi,ovo je post iz zalepljene teme u Korgu.Ja sam samo odradio copy paiste da se ne mucis.
<!-- / message -->