PDA

Pokaži Full Verziju : Style Works Xt universal(pomoc oko editovanja ritma)


Minicevac
01.06.2009, 16:14
Kolege koristim ovaj program za konvertovanje ritmova sa Korga pa 80 na Roland E-50 format i desava mi se problem da mi se konvertovani ritam u klavijaturi cuje mnogo drugacije nego na korga sto se tice basa i ritam gitare...Znaci sve se izmesalo i dur i mol i 7...Npr drzim akord G dur a on mi svira F mol...I kako da resim drugi problem koji mi se desava kad ucitam user1 sa korga i svi se ritmovi cuju kao onaj prvi na listi...Zamolio bih vas da pomogmete oko ovog prvog problema a ovaj drugi je manji vazniji jer sam smislio kako cu to da resim,jeste to sad prelazi u fizicki posao ali planirao sam da sa korg na disketi sacuvam jedan ritam i kad otvorim user1 samo ce jedan ritam biti tamo...Hvala vam unapred!!!

Marco7
01.06.2009, 16:21
Nemoj da dupliras teme!!!!

Minicevac
01.06.2009, 17:37
Ja se izvinjavam ako sam duplirao temu...Procitao sam skoro sve teme u koje je pisalo da clanovi imaju probleme sa programom stw ali nisam nasao odgovor na ovo pitanje koje imam...Pomozite mi kolege...

Marco7
01.06.2009, 18:19
Otvorio si istu temu dva puta i ja sam jednu izbrisao!!!

Boban010
01.06.2009, 18:34
Kada pokrenes STW u modu E50,posle otvaranja Style convertera normalno odaberes Korg PA80/60/50 a posle toga ne ides na Single(disketa) vec na folder pa nadjes set koji konvertujes i kliknes na njega pa odaberes output folder gde ce se konvertovani ritmovi smestiti.Kad se zavrsi konverzija otvaras jedan po jedan i korigujes.Moze se desiti da neki ritmovi ne budu konvertovani to jest da ih nema u output folderu,ali je to posledica nemogucnosti da se ritam adekvatno konvertuje.