PDA

Pokaži Full Verziju : shure sm58 pgx2


SinisaT#2
30.05.2009, 05:07
pozdrav svima ovoga sajta.imam pitanje oko stimanja kanala.koristim behringer pmp3000 i shure sm 58 pgx2.zelio bih da pitam kako je naj bolje napraviti effekte za mikrofon.znaci pravi dobar effecte.od gain pa do low i eho.hvala unaprijed.

murtson
30.05.2009, 09:25
Nisam nikada koristio taj mixer,ali štimanje mikrofona ne ovisi samo o tome koji je mixer i koji je mikrofon. Bitno je tko će koristiti taj mic.(kakav je glas),kakva je prostorija......to znači da ćeš uglavnom morati sam exsperimentirati,ako nemaš nikoga blizu tko bi ti pomogao.

svrakan
30.05.2009, 09:32
Vidi efekat mozes sam da nadjes ides redom i testiras dok ne nadjes neki koji ti odgovara,tema je vrlo diskutabilna kao i za Powermate kad je neko pitao za efekte,pa je dobio puno razlicitih odgovora.Imas tamo dosta solidnih preseta ja sam u prodavnici tetirao pmp3000 ali pre oko godinu dana pa se napamet ne secam,ali ima par efekata halla koji su ok i nekih varijanti delaya koji se mogu namestiti,sve zavisi sta ti treba,a kad nadjes efekat onda u zavisnosti od prostorije gde sviras podesavas ostale parametre.