PDA

Pokaži Full Verziju : Igranje igrice bez cd-a


mimiki
29.05.2009, 12:46
E ljudi skinuo sam neke starije igrice s neta nije bitno neke sto ja volim od pre isusa Worms Armagedon i Age of Empires 1,e sad znaci ja sam skinuo instalirao i krekovao ali mi trazi CD,kako da namestim sad da igram bez CD-a?
HVALA UNAPRED

svirko
29.05.2009, 14:15
Ili ti nije dobar Crack, ili jednostavno otiđi na nekoju stranicu koja ima recimo za Game Cheats, i tamo imaš kolekciju Patcheva ( obično piše NO CD Crack ), koje skineš i instaliraš, i onda ti igrica radi bez CD-a

gega
29.05.2009, 14:17
pozdrav.
Installiras igru...
zatim ,,otvoris,, CD,Kopiraj exe od te igre i ubaci ga u ffolder gdje ti se nalazi igra installirana na hard discu i to je to.
Isti postupak kao i kod ovog muzickog programa cije ime ne smijemo vise pominjati a trazi ga svaki koji nov dodje na forum (znas koji mislim);)
pozdrav

mimiki
29.05.2009, 14:21
Znam kako se krekuje, skinuo sam obe igrice sve sa krekom nego za te igice stvarno treba CD secam se pre kako je bilo pa sad verovatno treba preko nekog programa.npr Age of empires ja udjem u igricu ali kad hocu da pocnem da igram trazi CD

Vaxter
29.05.2009, 14:21
Neke igrice nemaju nocd crackove.
Za tako neshto je reshenje da napravish image igrice i mountujesh ga u image drive.
To cepa 100%.
Image napravi sa PowerISO ili MagicISO, a kao image drive koristi Daemon Tools.

mimiki
29.05.2009, 14:26
pretpostavljao sam da treba preko daemon tools sad cu da probam samo da nabavim da odem do radnje da kupim program:D,nikad se nisam toliko zezao s tim programcicima tako da ako bude bilo problema evo me opet:)

Vaxter
29.05.2009, 19:28
On je dzabe.
Nema shta da se kupuje. ;)

mimiki
29.05.2009, 20:31
salio sam se mislio sam da potrazim na netu:) vise nemam pojma sta je piraterija a sta nije:rolleyes: pa iz tog razloga ne znam ni sta ovde smem da trazim a sta ne:) danas sam skinuo dva tri komada ali nece nijedan da se instalira prijavljuju neku gresku

Vaxter
29.05.2009, 21:52
Ako je Vista, trazi alternativni Image drive...
Daemon na njih bez budzenja ne radi...
Ima ih gomila... :)

mimiki
30.05.2009, 14:46
ma koristim XP ,skinuo sam dva komada danas s RAPIDSHARE LIBRARY i na oba nasao viruse kad sam skinuo:mad:,a nemam nesto vremena ovih dana da se zezam,sutra cu da pokusam ponovo.pozz

Vaxter
30.05.2009, 14:59
http://www.daemon-tools.cc/eng/home
Rekoh da je dzabe...

mimiki
30.05.2009, 15:44
a to znaci to:)
Dodato:
skinuo sam daemon tools,instalirao sam ga i instalirao sam igricu i krekovao (worms armagedon) ali mi trazi cd kao sto sam rekao u ranijim postovima,ja sam narazeo na cd ali i dalje isto,sad mi reci VAXTER kako da namestim preko DAEMON TOOLS-a da probam na taj nacin