PDA

Pokaži Full Verziju : Bio zam danas na workshopu od Ketron Audya


bogy
28.05.2009, 00:13
Bio sam danas na pezentaciji od Ketron Audya i moram da kazem da nisam tako zadovoljan.
znam na prvi pogled izgleda sve super prave Bubjeve,Gitare,Bass itd ali samo ako se koriste njegove gotove Ritmove.Onaj kome treba specialni ritmovi kao Rumba,sasa itd.mora da koristi jegove Drum Kits i Boje znaci nista od Live Bubnjeva,jedina mogucnost je da ubacis Loop i da sviras u toj brzini u kom je loop snimjen.nesnam jasam mislijo kad sam cuo Njegove Demo snimke da je napredak kod Aranzera za mene je to samo jedan preskup Karaoke Player,za 4200€ moze se dobiti bolja Klaviatura + oprema

gnovako8
28.05.2009, 13:07
gle svi demo snimci zvuce jako super.ali kad probas sint Nula bodova u to sam se i uvjerio.pozdrav

Marco7
28.05.2009, 13:18
Sve se to da srediti ali ja licno ni ne razmisljam o toj klavijaturi ;)

kreso
28.05.2009, 13:35
Momci, ta klavijatura je tipa "Tresla se brda, rodio se miš". Pisao sam već par postova baš o Ketron Audya, ali kako sam reko debelo me je razočarala. Daleko je ona od onog što su najavljivali i za taj novac se da dobiti puno, puno lipih stvari ;) koje bolje rade posao.
Em, je tek u ponudi beta verzija, znači nije kompletna. Hardwerski upgrade još razvijaju, a da ne pričamo o materijalu. Nitko ga još nije napravio, a i softwer s kojim bi si za prvu ruku mogao pomoći tipa Style Works još nema parametre i drivere za Audyu, tako da je za sada ovo mačak u vreči.

Alix
28.05.2009, 14:28
Šta reći za AUDY-u a da ne padne tona kritika...
Nedim je to tako "NAFALIO" da sam se piškio od dragosti koliko nudi a u suštini većina kolega s kojima sam razgovaro a bolje poznaju sinthove od mene,rekli su da je to veliki promašaj z aogromne pare...Al nema veze,igurno će se naći neko ko će da kaže da ga zna izprogramirati i da je to najbolji aranžer na svijetu..U to sam siguran,al ko što Marko reče: nisam nit ću kad biti zainteresovan za taj sinth...