PDA

Pokaži Full Verziju : Vracanje izbrisanih slika sa kartice


mr_eko
26.05.2009, 10:08
Imali mogucnost da se sa jedne kartice od foto aparata vrate slike koje su izbrisane prije 5-6 danan? postoji li neki program za ovo...molim vas pomoc

Alix
26.05.2009, 10:21
Ima...Sad tačno ne znam kako se zove program ali gledaj pod ime RESTORE ili tako nešto...Gledo sam kod mene kad mi je rikno hdd,nosio sam gs na restore podataka kod majstora koji se s tim bavi i sve je povuko da diska.Dakle SVE diskove,flash drivere i ostale đavle koje formatiraš-s njih možeš povući podatke pod uslovom da NIJE bilo formatirano preko 30 puta...E sad ako znaš koga jakog majstora koji rastura software,može da ti pomogne 100%.Meni su bili na disku podatci od firme koji su bili neprecjenljivi,a platio sam mu 50eur za pola sata posla...To ti je jedina mogućnost care,Pozdrav!

mr_eko
26.05.2009, 11:18
mozda ima neki program za to...

RadeKOKI
26.05.2009, 13:39
postoji programcic koji staje na jedan ploppy medjutim zbog reklame necu upisati ime programa, progooglaj ima ih brdo trazi kao freeware ne kao shareware ili demo s`tim nemozes nista da uradis, podatci se mogu povratiti pod uslovom da nije uradjen LOW LEVEL formatiranje HDD-a il da nije fizicki crko (igla koja cita ostetila drisk ili elektronika koja se menja).

BoleroBend
26.05.2009, 14:06
pa ako je freeware program onda mozes upisati ime.
i meni to isto treba al od proslog leta slike su obrisane..e sad bog zna dal moze da vrati.

milanceshow
26.05.2009, 18:58
Ima dosta tih programcica.Jedan od njih je BadCopy.