PDA

Pokaži Full Verziju : Otkljucavanje rar fajla


EmirTotic
21.05.2009, 14:42
Ovako, skidam jednu igricu koja se zove Scarface... Skinuo sam 2x preko torrenta ali imam problem sa teksturama. Nije do konfiguracije racunara vec do piratskog diska...
Sad sam skinuo sa rapidshare-a ono po delovima (part1, part2... do 24...) i to su rar fajlovi. Problem je sto su zakljucani. Ostavljena je sifra za to ali nije ispravna. Sta sad da radim? Nije valjda da sam dzabe skidao toliko? :confused:

mladenkom
21.05.2009, 14:54
ja sam isto imao taj problem,skidao sam windows xp darklite,i skinuo i nemogu raspakujem,trazi sifru,a sifre nema,i skidao sam neke programe koji kao razbijaju sifru od tog rara al nema leba od toga,na kraju sam u guglu ukucao ime tog rar fajla sto sam skinuo i pored toga ukucao password i tako sam i nasao..probaj tako,mozda uspe..:confused:

vingula
21.05.2009, 16:23
@EMIR TOTIC

Jesi li probao ručno upisati šifru ili si išao na shemu SELECT PASS pa onda Copy/Paste u WinRAR????

grandia
21.05.2009, 17:46
ciao momci

mislim da tu nema veze dal se to kopira i paste ili rucno.
evo ja sam clan u takvom jednom torrentu. ali ja kao clan mogu da vidim sifru pre downloada.

mislim da mi nije dozvoljeno ovde da ubacim neke sifre koje sam naso ....
emire pogledaj u postu:D

vingula
21.05.2009, 18:30
@GRANDIA

Ima veze...jel na nekim forumima piše recimo pass i odma do njega je "nevidljiv znak razmaka-SpaceBar" tako da kad njega zabilježiš (kad povučeš miš+ljeva tipka miša preko pass-a) onako slučajno, onda ti pass za WinRAR nevalja,a tu mnogi ljudi grješe.

EmirTotic
21.05.2009, 19:18
Resio sam problem tako sto skidam na drugom mestu gde nema sifre :D
Hvala vam, mada sam skinuo neki set za Pa2xPro i ista stvar... :)
Igrica je vrh, preporucujem vam... ;)