PDA

Pokaži Full Verziju : Hvala lepo i pozdrav!


NeX007
10.05.2009, 12:45
E ovako ...posto svaki dan dobijem neku opomenu ,a vidim da ovde ima dosta njih kojima mnoge stvari smetaju, dosadilo mi je da dolazim na ovaj sajt!
Poslednju opomenu sam dobio jer sam "POSTAVIO MIDI fajl" ... pre postavljanja tog fajla sam lepo objasnio kako je taj demo napravljen. Tesla koji me je "provalio" nije razmisljao o tome da ja imam note za kompletnu harmoniju,te da ta stvar zvuci kao originalni midi fajl. Mogu postaviti i sill u download sekciju koji sam koristio ,ali to nije ni bitno sada.:mad:

Na ovaj sajt vise necu nikada doci,mozete mi obrisati account slobodno ili dati dozivotni ban uopste mi nije vazno vise. Ne znam ni da li cu opet nekad sesti za klavijaturu nekad,jer ste me ubili u pojam.Ako se neko trudi da nesto napravi da zvuci originalno, ne mora da znaci da je cheater ili ti varalica!

Pozdrav svima. :mad:

svrakan
10.05.2009, 13:30
Nex,nemoj da se ljutis,evo ja pustio taj midi na sintiju i identican je kao tvoj snimak,znas mozda si u pravu donekle jer si objasnio,ali evo slusam i totalno je isto,pa si zato verovatno bio opomenjen.

Vule
10.05.2009, 13:47
Kolega...ne treba niko da ti se pravda zbog bilo čega jer je Pravilnik sasvim jasan...tvoj post gde si postavio snimak stoji a u istom piše šta si sve "odsvirao"...to isto ima "osdsvirano" i na midi fajlu...sretno i Pozdrav


a ova tema ide u LOCK!!!

Vaxter
10.05.2009, 14:52
Kao shto milion puta rekoh...
Shirok vam drum...
Niko nikoga ne tera da bude ovde... :)