PDA

Pokaži Full Verziju : Kabina za guerini


blackman
07.05.2009, 13:17
Uzo sam neku guerini bila je elektronska pa prepravljena i izvadjena joj je kabina dali mogu negdje uzet ponovo kabinu ,deklo i registre ovako kakva je sad tonski super zvuci samo je malo estetski ruzna ako neko zna od nekog servisa broj evo i slika

milan-banjaluka
07.05.2009, 14:52
mislim da ova tvoja harmonika nije ni videla guerrini-ja(originala),a za kabivu ne znam stvarno pitaj nekog stručnog

shtimerserviser
07.05.2009, 15:49
blackman ! Dali je GUERRINI ili ne nije bitno. Prvo ko ti je rekao da je kabinska? Ukoliko je kabinska , a kazesh da joj je izvadjena kabina, plus toga kazesh da tonski dobro zvuci, za mene je to apsurdno. Ako bilo kojoj harmonici na kabinu imalo i malo lufte / nije dobro zadihtovana/ duvace vazduha /nece imati kompresije/ PA KAMOLI DA JE CELA KABINA IZVADJENA. /NEMOZE SE SVIRATI/ Pozz.

MileGuerrini
11.05.2009, 20:12
Pa ta harmonika jedino ima natpis Guerini i cak ni on nije od guerinija, a ne znam koliko si upoznat sta je to kabina?
To ti je dio konstrukcije harmonike koji se ne moze samo tako vadit i vracat nazad!!!!
Jer bi se morali mjenjat mehanizmi zatvaraca registara, drugi pod, mozda preradjivanje fasena, a da ne pricamo o polugama tipki....i jos sto cuda!

To ti je kao da kazes da si izvadio dva cilindra u masini auta i vozio pa ih poslije hoces vratit!!!
To ne ide!
Bez uvrede ali majstor shtimerserviser je u pravu! On ti je najbolje mjerilo!

blackman
06.06.2009, 12:18
hvala na odgovorima sve ste u pravu nosio sam harmoniku u BIJELJINU kod MEHE maistora ocistio nastimo harmonika je talijanska FARFISA mod.SA 3 nema kabinu i nije nikad ni imala bila je elektronska uglavnom nijednog tona nije zamijenio jedino sto bih moro naci automat za registre talijanski i masku dekla pa ako neko moze pomoc da mi napise neku adresu i od prilike cijenu HVALA

cvele
06.06.2009, 13:54
Koliko si ti platio ovu harmoniku ako nije tajna?

blackman
08.06.2009, 13:42
nije tajna platio sam je 500eura sa koferom i dao sam za stimanje i ciscenje 175eura