PDA

Pokaži Full Verziju : Spider pro stalak pitanje ....


gnovako8
29.04.2009, 22:08
pozdrav dali neko ima na spider pro stalku, da je napravio stalak za note,ja sam sebi napravio nesto ali neznam kako da pricvrstim,pa kemijam,ako neko ima sliku da posalje hvala

marco
29.04.2009, 22:51
Ako je PRO verizja, ima gore sraf za pecaljku. E ako to ne koristis mozes na njega nesto da nabudzis. Ako nije pro, onda pogledaj na nekom pro kako je izveden taj sraf, pa uradi. To je ukupno 5 minuta posla.

gnovako8
29.04.2009, 23:09
ma Pro je i koristim mikrafon e sad imam kao jednu stipaljku sto sam napravio ali nemam gdje zakvacit jer fali mi malo da je vislji nosac od mikrafona onda bi mogao zakacit e sad kak dalje,zeznuto je kad nije obican navoj kad bi neko poslo sliku ko ima napravljeno bilo bi mnogo lakse pozz.

svrakan
30.04.2009, 00:03
Obrni klavijature i na pa80 stavi drzac za note,ili slusaj sad ovo,izvuces Tr malo prema tebi,probusis rogove i nekako smislis kako stalak za njih da pricvrstis.

gnovako8
30.04.2009, 14:26
hehe, u bednu koristim Korg TR i Korg M361 i hocu ga stavit tamo gore na onaj saraf nigdje dalje e sad trebam ili drugi saraf da je duzi ali takav navoj ili neki produzetak i to je to,ali opet kazem volio bi sliku nekakvu ako tko ima.pozdrav znam da sam dosadan izvinjavam se ,a stas treba mi to.

sladjans
23.10.2010, 12:56
Kupi visoki stalak za note i resio si posao. Kosta 10 eura.

mile_mitrovic
25.10.2010, 13:26
I ja bih ti predlozio da kupis posebno stalak za note i da ga dignes na odgovarajucu visinu! Mnogo je prakticnije nego da pravis na spider-u!