PDA

Pokaži Full Verziju : Konvertor Triton PCG on Pa80 PCG ???


kreso
02.06.2006, 15:04
Cijenjene kolege pozdrav !

Dali postoji neki program koji ima mogučnost konvertiranja Triton-ovih PCG-a u Pa80 PCG ?
Bilo bi čak i dobro da može konvertirati boje od starije AI2 sinteze kao s X3, N364 ili malo novije Trinity i Prophecy sinteze.

Ako postoji molim vas da mi napišete kako se program zove, ili ako več postoji koji način (osim samplera) konvertiranja boja putem nekog studijskog programa tipa Calkwalk npr. ?

crni4
03.06.2006, 00:46
Probaj da nadjes ovaj programcic koji se zove alchemist

BasariStudios
03.06.2006, 04:31
PA80 je u mogucnosti da direktno otvori TRITONove PCG's.
Nece to ici sa I-serije nikako, tu ne postoji nikako konvertiranje sto se tice boja.
Sve ritmove sa I-serije idu u PA80 bez ikakvu spoljnu konverzaciju.
Alchemist mozda bi vam mogao pomoci donekle, PROPHECY tu nema teoretske sanse jer PROPHECY je mnogo kompleksniji SINT od PA80, PA80jev system je DETE za PROFPHECY.
Cesto sretnem tu vakih pitanja u smislu na ,,MOGUL KONVERTIRAT BOJE SA CAKEWALK'', nemojte to, to nema nikaku smislu, CAKEWALK, SONAR, CUBASE, LOGIC, REASON i ostali programi te vrste nece vam pomoci nista, to nema nikake veze sa konvertiranjem, to su samo obicni sequenceri koji snimaju NOTE a ne PARAMETRICNE PODATKE.

Pozdrav

cevap
04.06.2006, 01:17
Ritmovi sa I serije idu u sve PA aranzere, ali nece nikad zvuchati kao na tim sintovima. Lichno sam probao nekoliko desetina setova na svome Pa1xPro i nijedan nije zvhucao kao na mome starome i30 :cry:

BasariStudios
04.06.2006, 17:17
Pa to naravno, nisam ja rekao da ce bit perfekt, konvertirao sam ja ritmove sa I30 za PA80 pa mi onda trebalo 2 dana da jedan od tih ritmova sredim a posebno one koje su pravljene na USER DRUM KITS.

Pozdrav

cevap
05.06.2006, 01:40
Ne treba ih uopshte konvertirati, idu oni direktno, samo treba dosta vremena da ih sint uchita, i sve su balansi pojebani, morash sve ruchno mijenjati i namjeshtati. Posla do jaja. :cry:

kreso
05.06.2006, 09:10
Pozdrav drage kolege !

prije svega zahvaljujem vam na brzom odgovoru i savjetima.

Probao sam s Tritona prebacivati PCG u Pa80, ali moram vas obavjestiti da ne poznaje sve boje. Neke setove čita, a za neke me izbacuje van, kao ne podržava format.
Možda je stvar do moje Pa80-tke, jer imao sam problema čak i sa stylovima rađenim na Style Worksu, kad sam jednostavni MIDI konvertirao u Style. Znala mi se je klavijatura zatupiti.
Do sad sam testirao čitanje Triton PCG-a preko KAT2000, no KAT2000 ne prepoznaje Tritona. LeLiby (Tritonov softwar) za rad s PCG-ima pak ne prepoznaje Pa80, pa zato sam se našao u šah poziciji.

Još jednom hvala, pokušat ću negdje skinuti program.

Pozdrav