PDA

Pokaži Full Verziju : Novo!


DaCappo
02.06.2006, 11:04
Nova stranica za sve muzicare, BH muzicari na adresi www.korg.zepce-x.com ! Pomozite u izradi jos jednog kvalitetnog portala za muzicare! Trazimo saradnike, javite se pomocu kontakt formulara na stranici.

triton_Extreme
02.06.2006, 11:49
Dobro nije lose,
jeli preradjivate Klavijature u Bih, mislim na pa 50 prerada HD itd... ako to radite gdje budete tacno u Bih????

DaCappo
02.06.2006, 12:18
Dobro nije lose,
jeli preradjivate Klavijature u Bih, mislim na pa 50 prerada HD itd... ako to radite gdje budete tacno u Bih????

U principu, ja sam samo muzicar kao i svi vi, al eto malo bolje poznajem korgove klavijature i web design, pa odlucih da napravim jedan portal na kom ce se okupljati svi muzicari. Jednostavno neka ima i nasih (muzicarskih) portala. Pomagacemo jedni drugima koliko mozemo i to je to. Inace sam iz Zepca.

yu-midi
02.06.2006, 13:09
Čestitam na otvaranju sajta!
Nadam se da će te kao član ovog sajta i članovima Yu-Midi pomoći kao i do sada,ili smatrate da ovo nije jedan od naših portala?

DaCappo
02.06.2006, 14:06
Hvala na cestitkama. Naravno da ste i vi (mi) jedan od nasih portala i to jedan od boljih! Kad kazem "nasih", mislim na muzicare! A ja uvijek pomazem onoliko koliko mogu, tj. koliko mi vrijeme dozvoli.

Pozivam vas jos jednom da se pridruzite u kreiranju sajta kako bi imali sto vise muzickih resursa na netu i hvala na dosadasnjoj i buducoj dobroj saradnji.

S postovanjem, DaCappo!

DaCappo
05.06.2006, 02:28
Dobro nije lose,
jeli preradjivate Klavijature u Bih, mislim na pa 50 prerada HD itd... ako to radite gdje budete tacno u Bih????

Sa zadovoljstvom vas mogu obavijestiti da ubuduce radim i prerade svih PA aranzera, a sve u saradnji sa uvazenim programerom mikikg-om, vec dobro poznatim na ovom forumu. Dakle, sve sto Milan radi u Srbiji, ubuduce cu i ja raditi u Bosni.

Za sve detaljnije informacije mi se mozete obratiti putem web stranice www.korg.zepce-x.com kao i na broj mob. +387 (0)61 989 304.

DaCappo
29.10.2006, 18:46
Pozdrav svim muzicarima. Moram vas obavijestiti da je stranica BH muzicari prebacena na drugi server, te joj je sada domena www.korg.zepcaci.net