PDA

Pokaži Full Verziju : problem drajver za midiman midisport 8x8/s


aske
12.04.2009, 13:53
Molio bi za pomoc,ako uopste je moguce resiti moj problem.Imam midiman midisport 8x8/s stariju verziju plavozeleni i naravno muce me drajveri.Dali uopste postoji drajver koji radi sa win xp3 i ako postoji gde da ga skinem.Treba mi pouzdana informacija a ne nagadjanje,jer ovaj problem pokusavam da resim vec nedelju dana.Procitao sam gomilu foruma gde se ljudi zale na ovaj problem i probao gomilu updejtova i verzija drajvera ukljucujuci i drajvere sa oficialnog sajta m-audia ali nista od toga neradi.Neki ljudi na forumima tvrde da moze da se natera ovaj krs od midimana da radi a neki tvrde da je problem neresiv pa bi molio za pomoc od nekog ko je kompententan,odnosno od nekog ko je uspeo da natera ovakvu spravu da radi i ko je uspesno koristi sa win xp3.Znaci kabel je proveren,probano je na svim usb portovima i win xp je reinstaliran par puta pa tek onda sam probao drajvere ali nevredi.Ako nema resenja nema veza ali onda neka mi neko predlozi neki drugi midi interface sa 8in i 8out koji pouzdano radi sa win xp3 pa da onda kupim taj i da se vise nemucim.Unapred hvala.

gega
12.04.2009, 15:55
Legalno i besplatno mozes skinut na CHIP.DE ;)

aske
12.04.2009, 18:03
Izgleda kolega da me nisi razumeo meni treba pouzdan izvor,znaci covek koji ima midiman midisport 8x8/s i uspesno ga koristi na win xp sp3 a ne sajtovi gde cu moci da potrazim drajver za koji neznam dali ce uopste da radi a verovatno nece.Jer nije problem skinuti drajver imam ih na hiljade i nijedan neradi ukljucujuci i onaj koji je ponudio proizvodjac ove sprave.Nadje komp midimana ali uvek neki problem javlja potom.Ipak hvala na pokusaju da se pomogne.