PDA

Pokaži Full Verziju : Kako promijeniti jezik na Cubase SX3?


plav
27.05.2006, 09:49
Kako da promijenim jezik na Cubase SX3 sa engleskoga na njemacki? Imam Versiju na engleskom ali neznam je prebacit ( ili neznam dali to u opste moze) na njemacki jezik.

Imam PC Athlon 1600+, 256 MB RAM,Phase 22 (Soundkarte). Do sada sam radio na Cubasis VST4. Sve je islo do nekle u redu ali kad sam instalirao SX3 onda PC kasni u svemu.

Dali je ova konfiguracija dovoljna uopste za SX3?

Molim kolege koji se poznaju u to da mi pomognu.

Hvala

fico
27.05.2006, 18:47
ta konfiguracija ti je dovoljna za vst 5 a za sx ti fali RAM minimum je 512 a pozeljno sto vise za jezik ako imas pravu kopiju izaberes na pocetku kod instalacije kasnije ne mozes promenuti u konfiguraciji najbolje da se vratis na vst ili nadgradis kompjuter ali i sa 512 rama i tim procesorom ce ponekad da program zablokira pozdrav fico

tranzit
06.07.2006, 14:44
Konfiguracija je ispod svakog minimuma i procesor i ram. Jezik se moze kod Cubasea SX3 promijeniti bez ikakvih problema i nakon instalacije. Ljudi zasto tvrdite tako iskljucivo stvari koje nisu u redu ? Kome time pomazete ? Za promjenu jezika Cubasea idi na File-Preferences-General pa izaberi German pa na Apply i OK i restartuj Cubase. Da vidis samo kako ce da sprecha, hebes Duden.
.

elvir
06.07.2006, 17:41
Ljudi upravu je tranzit ja garantujem da se moze promjeniti jezik,ija sam prije nekoliko imao taj isti problem ali sam iskopao gdje se mjenja,uradi ko sto ti je rekao tranzit i nemas problema