PDA

Pokaži Full Verziju : NEmogu instalirati STW XT


Bozzo
04.04.2009, 01:41
Dobra večer...ovakav je problem...kada kliknem na setup izbaci mi ovo

http://i39.tinypic.com/14dhcsw.png

i kada kliknem na ok....i moram stiskati 4-5 puta i stalno izbacuje istu grešku....te zatim dobijem ovo

http://i43.tinypic.com/2mzo6q.png

pa opet stisnem ok i sad dobijem ovo

http://i39.tinypic.com/2ypkqaf.png

i par puta mi se ponovi isto kada stisnem ok i zatim dobijem

http://i40.tinypic.com/8z0jll.png

pritiskom na YES sve se pozatvara....

molim VAS pomozite...ocajan san...probao sam još par verzija i uvijek isto....

milanceshow
04.04.2009, 14:11
Obrati se njihovoj podrsci.....
Kad si dao tolike pare,onda moraju da ti pomognu......

Ali za svaki slucaj da ti kazem......PIRATERIJA je zakonom zabranjena.....

Bozzo
04.04.2009, 14:28
Fala Milance.....ZNAM DA JE PIRATETERIJA ZABRANJENA......ima li ko koji konkretan odgovor....???

francuz
04.04.2009, 15:29
A jesi li probao da reinstaliras tvoj PC mislim da je problem u systemu, STDOLE2.TLB je library file i oko njega nesto nije u redu.

Bozzo
04.04.2009, 21:54
probati cu reinstalirati windowse...a jel mozda problem u SP3???

EmirTotic
04.04.2009, 22:02
Moj kolega je imao raznih problema sa SW XT jer je imao SP3. Instalirao je SP2 i radi mu OK ;)

Bozzo
04.04.2009, 23:58
Hvala svima budem probao pa javim....vidjeti cu hoce sve biti u redu....

Sejox
05.04.2009, 00:35
To sto imas u kompu SP3,nema nikakve veze sa radom SW XT.
Naravno,ako je sve "normalno" instalirano.
Provjereno....

Bozzo
05.04.2009, 01:28
reinstalirati cu same windowse pa cu onda vidjeti...
Dodato:
formatirao sam disk...i naravno opet isti problem....uključujući verziju 2000 i ovu najnoviju

Zlatek
13.04.2009, 09:06
SW XT radi najnormalnije na Visti!Provjereno!

vladimir68
13.04.2009, 12:58
SW XT si skinuo sa neta? Ok . a crack? tj ono ˝instalaciono gde svira taj DJ˝ .....

Bozzo
16.04.2009, 15:32
ma o cem ti....kakav dj

drmitavet
16.04.2009, 18:55
Dalmatinac,bez tog DJ mozes da se igras sa XT-om samo 3-4 dana,ajd da se ja umesam...Znaci,DJ mora da ti odsvira(odlicna melodija) i odradi posao za stalno...al tebi izgleda nece da radi program ni bez DJ-a,tako da ti on ni ne treba...A sad dosta zezanja:probaj da ga instaliras na drugom hard disku,al prvo ocisti registry sa "CCleanerom"...trebalo bi da proradi onda...

gega
16.04.2009, 20:00
Pozdrav.
Gos,n Bozzo
Nije do tvog Windovsa,i nece ti pomoci ni Wista ni deset puta novo formatiranje HD-a.
Ti sigurno bolje parlash Engleski....pa lepo ti pise da ti install. Fajl (Format)
nije komplettan. A sa zadnjim ,,yes,, si samo potvrdio ,,abort,,

Ako mene pitas... bez ljutnje ali ovde se radi o najobicnijem Krek-u verzije ovog programa.;)
I nece ti pomoci ni Shaja ni Paja.
A ako si cvrsto uveren da si Kupio original-Lepo ti pise Milanche ,obrati se njihovoj Podrsci.
Pozdrav:|

EmirTotic
16.04.2009, 20:00
Pa to se pojavi onaj DJ sa plocama...? Ako je to sto ja mislim to je patch za XT. Ja sam pomocu toga uradio i ne rusi mi se SW. Radi perfektno. Ako nije to u pitanju onda stvarno ne znam o cemu je rec.

Bozzo
17.04.2009, 01:30
na drugom kompjuteru taj isti radi bez problema

dixi313
11.09.2009, 03:44
Brate ako imas Firewall i antivirus ukljucen, iskopcaj prvo kabal za inernet iz kompjutera, Pogasi Firewall i antivirus ( za Firewall od Microsofta koji je vec integrisan sa Windows-om XP vazi isto ) i instaliraj EMC SW ponovo. Posle instalacije popali ponovo sve zastitne uredjaje(mislim na Firewall i antiv.) ubaci internet kabal ponovo gde mu je mesto i to je to. Treba 90% da funkcionise.;)


Pozdrav!

zeljko
11.09.2009, 05:32
I kod mene je isti problrm jer sam ugradio drugu maticnu i sad nece dok prije mi je radio bez problema.Mislio sam kad izbrisem i ponovo instaliram sistem da ce ici al nista opet isto.Pozz

siemensserbia87
11.09.2009, 11:26
Ma nema veze maticna sa time!!! Ni hard disk...
Ti si taj program koliko ja vidim instalirao vec par puta u isti direktorijum,pa kada pokrenes instalaciju automatski krece reinstalacija prethodnog ali izbaciva gresku jer ti je prethodni brisan rucno ili ostecen...Prvo udji u program Files nadji direktorijum Style Work XT zatim ga obrisi,pa idi u control panel u add remove programs i tu izaberi da uklonis isti,onda ce te pitati da li da obrises precicu posto programa nema idi na yes...zatim restartuj kompo pa ocisti registar sa CC cleanerom ili nekim boljim programom za registry bazu..pokreni instalaciju style worksa izaberi da ide na C:\Style Works XT a ne u njegov default(zbog eventualnih zaostalih fajlova)...
Kad sve to uradis unesi kljuc i javi sta se desava....pozdrav

korg18
11.09.2009, 13:44
druze ovaj fajl skini na netu STDOLE2.TLB i prebaci ga ides u program file style works i prebacis ga tu i mora da radi ako ne onda instaliraj neko novi operativni sistem i mora da radi sve sto ti pokaze gresek nadji na netu jer to sve ima ides na google ukucas to i to i nadje i popunis sto ti fali i radice poz

zeljko
11.09.2009, 22:28
@simensserbija ja sam ponovo instalirao XP i opet nece.Pozz

korg18
11.09.2009, 22:33
normalno druze da nece moras naci taj fajl koji ti ocita gresku njeg nadjes i ubacis u style kao sto sam naveo u temi gore i mora da radi sto posto to je isit problem kao kod programa za akorde koji se instalira na winapm i trazi fajl greska e ja sam taj fajl naso na natu i rokno u winamp i radi e tako je i to style i ja sam sa style imo problema isto kao i ti isti nacin kao na slici ako to ne uspije onda stvarno nisu ti dli style kako treba eto tako pozz

siemensserbia87
12.09.2009, 00:16
Korg 18 je upravu ali glavni problem je sto taj Style Works Xt nije kompletan tj nema Visual Basic 6 i CC+ module(fajlovi koje je kolega naveo)
Skinite sa neta Visual Basic Runtime 6 ili 8 library paket i instalirajte on sadrzi sve te fajlove..pozz

zeljko
12.09.2009, 14:11
probao sam i ovaj Visual Basic Runtime 6 isto nece da instalira isti slucaj kao i kos STYLE WORKSA

opusdei
06.10.2009, 15:07
Instaliraj vo Safe Mod