PDA

Pokaži Full Verziju : Imal neko terci za triton le od fabrickih boja


svirac007
22.05.2006, 15:29
Pozdrav svima i pitanje imal neko dobrih terci na leu od fabrickih boja za juznjake itd. ja imam nekih pa bi volio da mi se javi neko ko ima a i da mijenjamo moguca i kupovina ako je nesto dobro.

Adresa izbrisana od yu-midi
*****************

yu-midi
22.05.2006, 15:39
@svirac007

Terce sam neke nedavno postavio u Download-Centar,pregledaj malo mislim da su jos tamo.
Sto god pronajdem postavicu odma na upload,zaboravi kupovinu prijatelju samo dzaba pare dajes :!:

svirac007
22.05.2006, 22:41
bas ti hvala kolega ja sam pokupio neke terce iz downloada ali izgleda da su pravljena sa semplovima a njih nema pa su prazni PGC al jos cu malo procesljat. sluso sam dosta kod nekih muzicara dobro uradenih terci ali to niko nece ni da proda pa sam kreno da pokusam ovim putem preko foruma da se nade neki
pravi drug i da mi posalje HVALA

yu-midi
22.05.2006, 22:49
malo strpljenja i bice :wink:
malo nas je clanova sto smo aktivni na ovome sajtu,ali sto nas ima pomazemo koliko mozemo.

triton_Extreme
23.05.2006, 13:02
Caos Raja,

imam i ja terci mogu ti metnuti ali samo koje koristim su
pravite sa samplovima, ako hoces da metnem ti ove sto idu
vako?

romario1
23.05.2006, 14:23
Terce nisu vezane ni za programe ni semplove,one se rade o globalu.Ako ih imaš u sintu ti na mjesto semplova stavi neki interni program i radit će.Bitmo da da je terca (user skala) u globalu i da ja zadana u u kombinaciji .Dakle na mjesto semplovanog programa stavi samo interni programi i gotovo.

svirac007
23.05.2006, 18:55
pozdrav Romario -znam na sta mislis imam ja uradene skale za sve terce ali mislio sam da mi neko da vec uradene terce sa fabrickim bojam tako da mi netrebaju i semplovi nego mi znaci posalje samo PGC a ja to onda sve u korgu poredam jer u nas svih su razliciti semplovi pa mi je lakse sa fabrickim bojama radit kod svih su iste POZDRAV