PDA

Pokaži Full Verziju : yamaha MOTIF????


arma
12.05.2006, 15:07
moze li mi ko reci gdje mogu naci boje za yamahu motif,i ostale stvari za tu klavijaturu??

BasariStudios
12.05.2006, 16:03
Za sad nigde. Imam ja MOTIF ES vec dugo, potpuno sredjen, imam SET od 250 MB u njemu, stvari koje se samo moze sanjat u EXREME al ne znam, to je preskupo za tebe, jer taj citavi set kosta ko i sami MOTIF ES il mozda malo vise.
Pocinje ljudi da ga koristu po malo, al ne jos toliko puno, bice polako i za njega, kako da ne bude za najboljoj postojecoj masini.

Pozdrav

Korgminator
12.05.2006, 18:41
Druga opcija ti je da instalises VL i DX plugin kartice i da od ******a kupis boje za te kartice, ali to nisu boje za Motif.

BasariStudios
13.05.2006, 04:10
Ako mislis da nisu za MOTIF ES jer ne pasu onda varas se, jer sve .XVC files pasu na kartice, kartice su iste, nema veze koja je masina, imam ih razne kartice i masine i koristim ih.
Ako mislis da nisu boje za MOTIF ES po tome sto MOTIF ES je jedna vrlo mocna sprava i moze bolje neg to onda mozda si u pravu.


Pozdrav

arma
15.05.2006, 13:59
hmmm...u svakom slucaju,hvala vam...motif je prava zvijer,ali je i komplikovana klavijatura...ipak,ako ko sta nadje nek javi!! hvala

vane
06.06.2006, 00:48
EHEHEHEH I JA TO TRAZIM IMAM JEDNU MOTIV 6 U RADNJU ALI NE ZNAM KAKO DA OPRAVIM SEMPLOVE IMAM PUNO PROGRAME ZA NJU ORIGINALNE ALI NE IDE NE ZNAM ZATO PITAM JEL MOZE DA RADI U WAVE PA JA DA NAMESTIM PARAMETRE U OPSTE NE POZNAJEM JE ALI VIDIM DA JE DOBRA KLAVIJATURA I SKUPA 1980EURO

BasariStudios
07.06.2006, 22:38
O Vane, kaj si be, Debar ovde ama sega sum vo Amerika.
Kako prvo da znaes MOTIF ES ti e edna od najdobrite klavijaturi sega za sega, ja imam jas sedmicata. Toa sto prasuvas mozno e ama da imas SAMPLING RAM vnatre vo sintot.
Imam mnogu dobar SET za MOTIFES koj sum go prael skoro cela godina ama ne go davam niti go prodavam.
Aj ako imas uste nesto da pises napisi, ke se cueme.

Sozdravje

vane
09.06.2006, 00:11
jas ne baram nekoj da mi daj jasbaram nekoj da mi objasni kako se raboti na nejze jas sto pravam pravam za svoj vkus i sve do sega sto imam je licno moje napravno a i go imam daeno na ju midi mene ne mi znaci dali ke go imam sam ili site ke go imat mene me interesira da ja spremamklavijaturata i da mozam da ja rabotam dase vadi pari tomi je prva cel a dali sam ili so nekoj to nemi e vazno mislam bez da navredam nekoj to je moe mislenje a inace jas imam prodavnica za muzicki instrumenti vo bitola rabotam so korg i yamaha i sve sto imam od semplovi i ritmovi davam na sekoj sto ke mi pobara pozdrav

BasariStudios
09.06.2006, 16:58
Ok kume, vaka, ili ovde otvori nov post ili javimi se na MSN na moite adresi i poleka ke ti objasnuvam, oti da pisam ovde toa e mnogu, ako te interesira nesto posebno reci ovde, motifot go znam kako disi, aj ke se cueme.

Pozdrav

BasariStudios
10.06.2006, 03:58
Evo ako hocete da poslusate sta jedan MOTIF ES moze.
Sve je na samom MOTIFu bez ikakih procesora, snimljeno je u PRO TOOLS preko ROSETTE 800 kartice, a ritmovi su na PA80.
Odsvirao onako na brzinu samo

http://www.yousendit.com/transfer.php?action=download&ufid=98DCD2E92A2A4F7C

arma
10.06.2006, 11:02
hm....sve je to ok...motif je masina ali je komplikovana! ima li gdje upustvo na domacem??i kako raditi boje na motifu?? pozdrav

arma
10.06.2006, 11:30
Ej Nedime,poslusao sam ovu tvoju svirku...ja te boje na svom motifu nemam?! mozes li mi to kako poslati?

BasariStudios
10.06.2006, 23:13
Uputstvo na nasem nema, ja bi ti mogao ukratko objasnit neke osnovne stvari al ipak nema nista bolje nego praksa i iskustvo, niko ti ne moze pokazat da uradis ono sto sam zelis da uradis.
Sto se tice boja, kao sto sam naglasio nit su za prodaju nit dajem setove, mogo bi ti poslat nekoliko boja al, moras imat sample memoriju na njemu i drugo, 90% tih boja rade preko PLG kartice, nece na motif samo a ni na SAMPLING.

Pozdrav

arma
11.06.2006, 13:20
u svakom slucaju hvala nedime...ipak je potrebno steci iskustvo i sam upoznati masinu...al evo ja imam motifa i to je solo klavijatura medjutim potrebna mi je i aranzer klavijatura,jer mi je glupo raditi matrice bez forspila pa svirati uz midi fajl... i sta mislite koja je najbolja?mozda korg PA?
kakva je?

BasariStudios
11.06.2006, 14:01
Naravno jedan od PA serije a ni slucajno PSR, bolje je ROLAND nego PSR.
nE ZATO STO psr NE VALJA NEGO ZBOG SAMOG glasnog motora JEL TI VEC POSEDJUJES yamahin MOTOR, STO CE TI 2.
jER IPAK MOMENTALNO NAJBOLJA KOMBINACIJA ZA NASU BI BILA motif es I pa SERIJA. Nemoj ikad ic sa 2 ista sinta za jednu istu stvar. Ja posedjujem 11 sintova momentalno al ipak ne bavim se sviranjem uzivo zadnje vreme i koristim to najvise studiski gde se moze iskoristis, imam 6 korgova koji i nisu BAS istisintovi, jer razlika od PROPHECY do PA do TRITON a unazad do MS20 je velika do oblacima.
PA serije su vrlo dobre i mocne aranzere a momentalno su NAJORIENTALNIJE koje postoje gde ni YAMAHA ni ROLAND nemaju sansu za tu ORIENTALNOT i pored toga sto neke od njihovig aranzera su mocnije nego PA serija.

Pozdrav

arma
14.06.2006, 12:38
hvala ti puno...koriste mi tvoji savjeti! pogledacu koji bi mi PA najvise odgovarao...HVALA!!