PDA

Pokaži Full Verziju : MM6 ... da ili ne?


SubSonic
23.03.2009, 00:34
Odlucio sam da prodam svog PSR-1500 jer mi ne treba, prevelik mi je, a ne koristim ni deo njegovih mogucnosti (jer ne radim uzivo nista, samo u kucnom "studiju"), pa razmisljam sta bih novo uzeo... znaci pricam o jefitnijoj varijanti, ali da bude iskljucivo nova. A i doslo je vreme da se menja, povremeno malo ume da stucne ;)

MM6 mi se dopao jer sam navikao na Yamahu, ima upotrebljive simulacije pravih instrumenata, dok je kako mi se cini tanak na synth-ovima. Svakako bih ostavio KX61 tako da me sempler na klavijaturi ne zanima (i onako koristim racunar za takve stvari - za VSTi odlicno rade - ima onaj "narodni" FM7 koji lepo cita boje koje su u downlad sekciji, pa ih lako vucem na KX61).

Ne bih voleo da ostanem samo na MIDI kontroleru, nego da mogu da upalim klavijaturu bez racunara (kako se ono kaze, inspiracija ne bira vreme) ;)

Dakle pitanje je koliko cu pogresiti? MO6 ili MOTIF su mi preskupi za licnu zaHebanciju :">

Izvinjavam se sto sam mozda lose postavio pitanje, ali jednostavno delim svoju "muku" sa vama... a imate i ekskluzivnu priliku da me odgovorite :D

Pozdrav.

svrakan
23.03.2009, 09:03
Vidi ja ga imam u muzickoj radnji gde radim,iako je smesne izrade,ima dobrih farbi,tako da za tu namenu za koju tebi treba je ok sprava.

SubSonic
23.03.2009, 15:37
Da, svestan sam da kvalitet izrade nije neki... ne znam, mozda ipak pokusam sa njom (hocu jos da probam i Korg x50 jer su to slicne klavijature).

Ako ti ne bude mrsko, kad vec radis u muzickoj radnji prosviraj malo tog MM6, pa ako ti nesto bas krupno zapadne za oko/uvo javi.

Hvala.

doktor87
30.05.2009, 19:14
A koliko trazis za PSR?