PDA

Pokaži Full Verziju : Flash CARD 20MB-DRIVER


vingula
17.03.2009, 02:12
Dali mi može netko objasnit kako se barata sa tim PCMCIA Flash Memory karticama,naime moj kolega ima CLAVIA DDRUM 3 bubanj,i kad tu karticu stavim u laptop,traži me driver za nju...kartica ima 20MB,al tog drivera nigdje za nju.
Jeli ta kartica slična ili ista kao i za KORG PA80,znači dali je netko drugi to več ubacivao u komp. ili laptop....
Dali treba još kakav program da bi semplove trebao prebacivat na karticu?

gega
17.03.2009, 23:16
Cao.
Ja sam imao prilike da radim sa Flasch Card ali preko adaptera za nju.
Flash Card ti je nosac podataka sto za laptop znaci ,,externa memorija,,kao sto su Diskovi,Usb stik,HD itd.
Za prepoznavanje pomenutog ne treba Drajwer osim ako imas stariji system od XP.
Ja mislim da je tvoj problem
sto laptop ne ume da ocita podatke sa karte, posto tvoj LT ne podrzava taj format.
Ili sam te pogresno razumeo?:confused:
Pozz

fico
17.03.2009, 23:32
Te karte kao sto su od Korga a verovatno i ta koju ima tvoj prijatelj jesu dodatna memorija ali sumnjam da ce ti raditi na laptopu bas zbog tog drivera.Njega neces pronaci nigde bar ja nisam uspeo dok sam imao Korg. Kad ubacis kartu u komp on ti samo javi da treba driver za nju ali to je i sve .Ja sam imao tu kartu skopcanu na sve moguce kompjutere i cak ju nosio na servis da ju isprobaju oni ali uzalud.Neznam sad samo dali bi bilo sta drugacije sa Vistom ili Linux jer to nisam probao a na XP nije htelo to nikako .Kad si ubacivao semplove ako si pogresio morao si da ju formatiras pa iznova ili da obises samo jedan sempl nisi mogao .Da ju prepozna kompjuter to bi olaksalo dosta posla jer dok si nasnimio 16Mb na nju sa sintom trebalo je skoro pola sata ako si imao bekap inace puno vise.

vingula
17.03.2009, 23:35
Imam XP windows i traži me driver za tu karticu,to je neka INTEL SERIES 2-20S,znači kartica je u komadu,netreba adapter za nju....al tražim po netu...nigdje nema drivera za nju.

fico
17.03.2009, 23:40
Pokusaj da nadjes Uniblue driver detective programcic.Ako ne uspijes sa njim neces nikako .Ako ne nadjes program ti ostavi mail na PP. Onti sam potrazi po netu drivere koji ti fale kao i nadje sve update drivere za komp.

vingula
18.03.2009, 00:17
evo našao sam program,ali kad počne skenirat....program mi se ugasi,i tako svaki put

fico
18.03.2009, 00:26
kod mene radi svaki put do kraja i odma trazi po netu gde je sta i napise i samo skidaj .

vingula
18.03.2009, 00:29
Počne on meni pretraživat,al jednostavno mi pred kraj prekine program.
Jel bi mogo to isto napravit sa AIDA32 ili SiSoft Sandra....ili slično nešto????

fico
18.03.2009, 00:41
Neznam njih nisam koristio .