PDA

Pokaži Full Verziju : OS kurzweil


gokigoki
11.03.2009, 20:35
Dali netko zna kako se mnju OS na kurzweil, i od gde mozam da preuzemim OS. Moji OS e 3.54J

fico
11.03.2009, 22:46
Menjaju se tako sto izvadis svoje cipove iz sinta i preko neta kupis nove .Zadnja verzija je 3.87 i kosta oko 50 eura plus postarina.To su ti 4 cipa koje samo ubacis u leziste i resen problem .Moras samo da znas dali je kod tebe Janis ili Calvin OS .To vidis kad palis sint na pocetku se ti napise koja je verzija .Ako nesto nebude jasno ti pitaj.

gokigoki
12.03.2009, 17:22
hvala druze na odgovor, a trazim odgovor jos na jedno pitanje.
Moj kurzwel blokira od vreme na vreme, pa ako znas nekoj odgovor na to pitanje pisi.

Pozdrav

fico
12.03.2009, 21:41
To sto blokira je sad isto kao da ti kazem zasto te ponekad boli glava.Neznam koji kurzweil imas i sta sve imas u njemu od memorije do HD .Dali blokira kad ubacis u njega semplove manji set ili veci dali stalno na istoj boji dali imas ventilator na njemu HD CD koliko memorije i sve ostalo.Ima dosta stvari zbog kojih se moze to da desi.Dali uvek blokira na istom semplu ili boji dali kad mu napravis neki aranzma i slicno.Sad vidis koliko sam stvari nabrojao tako da je tesko reci zbog cega se to desi.Prvo pokusaj da testiras sam sint da vidis da ti nije neki ram ili modul u sintu u greski i onda dalje sve .Imas kad palis sint stisnes dugmice 1 2 3 i onda imas na displeju HARD RESET ili DIAGNOSTIC .Idi na diagnostici tamo imas sve po redu da testiras .