PDA

Pokaži Full Verziju : Predlog za upload


svrakan
11.03.2009, 13:26
Gomila stvari koja se uploaduje vec postoji na ovom sajtu,npr. neko stavi u Rubriku PCG i KMP,Extra gitara a kada skines i otvoris a ono cici ili nebitno neka koja vec postoji u download sekciji.Ja bih samo zamolio ljude pre nego sto bilo sta stave da prvo provere da li vec to postoji i da stave konkretniji naziv materijala,mislim da bi bio sajt pregledniji i konkretniji.Poz svima.:D

Millan
11.03.2009, 14:05
Slazem se potpuno!
Npr. ritmova i setova za Pa80 ima more, a na setovima samo razliciti nazivi a unutra sve jedno te isto, neki postavljaju samo da bi postavili nesto, ono u fazonu, eto vam kolege ja neznam sta ima unutra, vi vidite....bzvz....
Evo jedan predlog konkretno za Korg Pa seriju:
Postoji programcic s'kojim mozes da eksportujes sty, perf, user Pcg, cak i pad u Excel, Text i Html, i lepo kad se postavlja set ili samo ritmovi, mislim na user ili favorite banke, lepo postavis i spisak ritmova tamo u opis, odnosno ga prekopiras tu, da se vidi sta ima unutra.
Po meni je mnogo bolje tako, jer ces moci pretragom da pronalazis ritmove po imenima. Jbg, kad nesto postavljamo da se bar malo potrudimo da izgleda lepse, bolje i prakticnije.
Dodato:
Evo jedan primer kako bi to izgledalo...:)
http://www.yu-midi.com/forum/downloads.php?do=file&id=4200
Dodato:
S'tim sto ovo mora da bude u Opisu Fajla da bi bilo ukljuceno u Download-pretragu...;)

svrakan
11.03.2009, 16:09
Koji je to program?To bi olaksalo dosta stvari

Millan
11.03.2009, 16:31
Program se zove PAL File Viewer.
http://www.palibrarian.net/

vingula
11.03.2009, 17:00
Ja sam mislio za ubuduče kad uploadam neke semplove,u komentare ostavim link za preslušavanje kako ta boja zvuči... i tako za sve boje,evo kod svakog software-a koji sam dosad uploadao,svaki ima sliku da se vidi kako taj program izgleda.

svrakan
11.03.2009, 17:52
To je isto dobro resenje.

gogspa80
11.03.2009, 18:14
[quote=vingula;75486]Ja sam mislio za ubuduče kad uploadam neke semplove,u komentare ostavim link za preslušavanje kako ta boja zvuči...

bravo, bas sam to htio reci da bi bilo dobro, za boje snimiti nesto sa tom bojom i da prije nego je netko skine moze cuti kako ta boja zvuci.. to bi bilo odlicno...

svrakan
11.03.2009, 20:56
Drago mi je da ima istomisljenika.

x3meSRB
14.03.2009, 16:12
U potpunosti se slazem.

tesla
14.03.2009, 16:18
radi se na tome da se cela sekcija ocisti i slozi kako treba s tim da je to jedan OGROMAN posao koji moze malo i da potraje pa cak i onda ce mozda biti duplih stvari. Zato bih zamolio sve koji uploaduju da provere svoj materijal bas kao sto je Svrakan rekao jer ce tako sve biti lakse brze i preglednije za sve nas. I da se ne uploaduje materijal koji je vec skinut odavde a takvoga je jako puno...
pozzzzzzzz

milanceshow
15.03.2009, 01:27
To je lepa ideja,samo ako bi bila izvodljiva..........
Ljudi nemaju volju da gube vreme snimajuci,uplodovati,linkovati.........
A mnogi i neznaju kako to treba..........

Ako imate volju,onda cu napraviti jedan TUTORIJAL sa detaljnim obasnjenjem........

meko
15.03.2009, 03:22
Ja sam vec duze vremena razmisljao o tome ali sam bio mislenja da to ljudima stvara mnogo posla.Ali sam ubjedjen da je to najbolji nacin da se rascisti sa nepozeljnim stvarima.Znaci jednostavno preslusas i odlucis dali je za upotrebu ili nije.

Minicevac
15.03.2009, 04:56
Slazem se u potpunosti sa vama oko tog sredjivanja ali verujem da je to zaista malo tezi posao...Samo napred kolege!

kabi
15.03.2009, 06:09
Slazem se potpuno sa milana i vingula!!!!

svrakan
15.03.2009, 13:29
I jos nesto,sto se tice demo snimaka,dobro bi bilo da se u samom sajtu postavi neki audio player da se izbegnu problemi linkovanja,ili kao sto je sa Houndbitom sada,to bi bio extra potez,naravno ako je izvodljivo,pa bi se uploadovalo na ovoj stranici,a ne otvaranje naloga na drugim,pa upload,pa kopiranje linka itd..pozz

Vaxter
15.03.2009, 23:01
Nije problem u playeru...
Problem je u prostoru...
Imamo 10 giga prostora, od kojih je 9 bilo puno demo-ima...
Zato smo, za sad, doneli odluku da se te stvari postavljaju van nasheg servera.
Ako uspemo da se nekako organizujemo za neku kintu, uzecemo vishe prostora, i onda nece biti toliko problema.
Shto se povremenog brisanja tiche...
Neizvodljivo...
Ne zelim nikoga da opterecujem, kao ni sebe, da gubi vreme sa tim...
Previshe se vremena gubi i na ozbiljnije stvari na sajtu, a ne josh i na ovo...
Ipak je sve ovo na dobrovoljnoj bazi, tako da ne mogu, a i ne zelim da nekoga teram da to radi, a sigurno se niko sam ne bi prijavio za tako neshto.
Jeste jednom u mesec-dva, ali se radi o par SATI u kontinuitetu...

DanijelJeremic
21.12.2010, 10:53
Kao sto Vaxter kaze, tu treba dosta vremena.
Svaki fajl da se skine, da se preslusa i ako ne
valja, da se izbrise. To je veliki posao i treba
dosta njih, koji bi ucestvovali u ovoj akciji.

Zelim vam puno uspeha, ako resite da to uradite.

Pozz. :)

armin
21.12.2010, 11:28
Kolega stvarno pises korisne postove iz teme u temu. Ja mislim da si najjaci trenutno sa lupanjem...
Postovano sa mobilnog uređaja

Sokannp
21.12.2010, 20:05
Svaka cast za temu i za predloge!

koja
24.01.2011, 19:29
Predlog je stvarno fantastican.Mislim da bi od sada trebalo da bude ovako(naravo ako je to ikako moguce:D),jer bi svima bilo mnogo lakse i brze da pronadju ono sto im stvarno treba.

Pozdrav.