PDA

Pokaži Full Verziju : Kradja youtube videa. Da li vam se nekad desilo??


yamahapassion
05.03.2009, 10:01
Evo ljudi dobijem danas poruku od kolege dell boy-a, ladno je neki lik na youtube skinuo video sto sam ja odsvirao (nesto sa Vsamplerom) i predstavio ga valjda kao svoj... Da li vam se nekada to desilo? Mislim, ne ljutim se ja, stavise znaci da je dobar, cim ga ljudi kradu hahaha, ali mi je bas bilo smesno i neobicno, prvi put da vidim da i toga ima. Evo vam linkove pa vidite, tacno se vid i datumi postavljanja jednog i drugog.... sta reci :D:D

moj link:
http://www.youtube.com/watch?v=jr0zzsG2jHY

kopija:
http://www.youtube.com/watch?v=CNXZDnwVYrQ&feature=channel_page

dominik
05.03.2009, 10:34
Ma svašta se danas dogadja!
Ovaj Mile dobro svira što si postavio video, dvojkica prava.
Pozdrav

jager
05.03.2009, 14:07
Oooo...svašta... pa šta je tu je. Ako ništa drugo, kod tog drugog klipa bar ostavi kometar da je to TVOJE, da je drpio i stavi link ka svom klipu...

jeftabgd
05.03.2009, 14:58
Bas bezveze!Odmah stavi link da se zna da je to tvoje.

yamahapassion
05.03.2009, 16:34
Da znate da cu tako i uraditi. Poslao sam mu pp da vidim o cemu se radi, ali ne odgovara, postavicu comment pa neka ga izbrise ako oce... Mislim, da je neki extra snimak sa extra tehnikom bez greske pa i da shvatim, al takvu glupost od videa prisvojiti, hahahaa Svakakvih ljudi ima.

fico
05.03.2009, 16:38
A moguce da je on sebi nabavio i isti dzemper i hvata trebe na to i ti mu pokvaris biznis sad .Malo sale .Sta reci ima svakakvih ljudi na svetu .

milanceshow
05.03.2009, 18:20
Jel to sigurno tvoj snimak?

Dell
05.03.2009, 19:47
ma sto posto je njegov snimak milanche ccc, taj sto mu je drpio video je neki rumun, ne bi ni skontao da nije mene taj lik nesto upitao u vezi mog videa, ja kontam da yamahapassion nije napravio dupli account pa me zajebava, kad gledam kako je mogao tako brzo nauciti rumunski. I sto je najjace taj lik ima u tom ukradenom videu dva komentara gdje ga hvale, a on se ladno zahvaljuje, Boze sacuvaj!

milanceshow
05.03.2009, 20:41
Pa nek postavi u tom video snimku odgovor i to je to!!!!