PDA

Pokaži Full Verziju : Dallape ili guerrini


milan-banjaluka
04.03.2009, 15:39
Dvoumim se da kupim dallape ili guerrini klavirku 120 basova?pa može li mi neko dati par savjeta,i rekao mi je pavković i ostali da netreba kupovati harmoniku mlađe od 20-30 godina.i zanima me još da li se može naći kod nas dallapa sa originalnim italijanskim tonovima?i preporučite mi neke modele dallape ili guerrini-ja.unapred hvala.

jeftabgd
04.03.2009, 16:32
Bilo sta da kupis od ove dve firme je dobro,a stvar je ukusa sta se kome vise svidja.Poredjenje ova dva modela je besmisleno(Mercedes-BMW,Korg-Roland-Yamaha).Svakako da mozes da nadjes harmoniku tog godista ali to zahteva besomucno telefoniranje i dosta predjenih kilometara.Ako vec neznas sam,moras pronaci nekog ko se razume u materiju i udri po oglasima.Vise informacija ces svakako dobiti od shtimerservisera koji je najkompetetniji za tu pricu.

milan-banjaluka
04.03.2009, 16:37
kako naći servisera

jeftabgd
04.03.2009, 16:45
To je nas kolega sa foruma.Pogledaj u profilima shtimerserviser,pa ces tamo naci kako da ga kontaktiras.A mislim da i on ima neke dobre primerke.Meni je poslao mail sa video klipom za jednu dugmetaru,harmonika je bila kao grom.

Dell
04.03.2009, 19:02
uh, jel ona troglasna, a zvuci kao cetveroglasna, jes vidio sto kiki roka kemisevo kolo :D

jeftabgd
04.03.2009, 19:27
Da,da,to je ta harmonika.Mala a ubitacna.

shtimerserviser
06.03.2009, 13:17
ZAHVALJUJEM SE shto ste preneli i drugim kolegama kakve harmonike posedjujem. Milo bi mi bilo da odu u prave ruke, BUDUCI DA JA I MOJ SIN NESVIRAMO /radimo samo servis/