PDA

Pokaži Full Verziju : KORG PA 80


jasmin
28.03.2006, 15:12
Pozdrav svima,

Ja sam nedavno pitao za ovu klavijaturu posto mi kolega ima problem oko nje u vezi instaliranja OS i ostalih fajlova ritmovi i boje, medjutim on mi je donio klavijaturu i u njoj ima instaliran OS 3.06 ali kad se upali samo u njoj ima piano i nista se nemoze drugo pokrenuti. Pokusavao sam ponovo da instaliram OS ili da je resetujem nece nista da se pokrene samo stoji preko cijelog ekrana KORG Pa 80 i nista se drugo ne vidi. Zna li ko u cemu je problem i kako da se taj problem odkloni? Hvala unaprijed. Samo da navedem da sam pokusavao nstalirati OS ponovo i nije se htjelo nista pokrenuti, a tako i one fabricke ritmove da pokrenem mislio sam da oni fale , ali nije se ni to htjelo pokrenuti posto dugme DISK nemogu da pokrenem.

fico
28.03.2006, 16:49
pokusaj prvo kako je opisano u tutorial kako da ucim upoznavanje klaviature operacioni sistem za korga cini mi se da je post o tome napisao kristjan i uradi tacno po uputstvu i mora korg da proradi

jasmin
28.03.2006, 16:55
To sam pokusao sve tako kako je napisano , skino sam one fajlove sa site i ugasim klaviajturu , stavim OS i kad se pali disketa da znak da se aktivira i onda samo napise load OS i on se sam poslije pali i aktivira klavijaturu i ostane samo KORG Pa 80 da pise i piano da svira.

jasmin
28.03.2006, 17:17
Ide sad sve OK , ja sam stavljao one file sto sam skino sa site samo onako pa ih nije prepoznavao , a nisam znao da treba kliknuti na njih pa ih otvoriti u disketu , sad je sve OK , hvala svima na pomoci .

fico
28.03.2006, 17:30
sad samo jos skini jedan dobar set i ubaci ga i kad ti stigne kolega po sint odma rumba i ozezi a obavezno pivo u frizider da se ohladi pozdrav

jasmin
28.03.2006, 17:42
Tako je , samo je problem da dodjem do seta za pive i rostilj cemo lahko ;) ;) hhehh pozdrav i tebi ;) :)