PDA

Pokaži Full Verziju : Pomos za Sennheiser ew 345-D G2


taletdkmk
26.02.2009, 21:18
Zdravo moja koleska zeli da kupi Sennheiser wireless ali ne znam koji model. Gledao sam neke modele na internetom pa mislio sam ako mozete mi pomoci dali je ovaj Sennheiser ew 345-D G2 dobar ili ako vi koristite recite mi koji je bolji. Bio bi zahvalan ako mi se brzo odgovri. Hvala vam unapred Svima. Pozdrav TALE

RadeKOKI
26.02.2009, 22:26
Ja imam taj mikrofon daljinac, sta drugo mena diskusije mikrofon je ludilo, prijem signala je mocan nema da prekida ili da nesto zeza, al je tezak mnogo 4-5 puta je tezi od sura ako ne i vise al nemoze da se uporedjuje sa surom, sva podesavanja baze ima i na mikrofonu tako da nemoras da ides do baze da bi podesio neke stvari znaci sve se odradjuje na samom mikrofonu. Koristi dve AA 1.5v baterijice i stedljiv je mikrofon, ja guram po 3 svadbe sa dve baterije, dok stariji koji rade na 9v baterije "jedu" one 9v baterijica. Jedino je malo osetljiv na padove napona moras imati stabilan napon sto se njega tice, sta se desava ako je napon los u mrezi onda kad ugasis mikrofon hoce da susti i to zna da bude odvratno, tako da to je to. Ako te jos nesto interesuje pitaj ;) pozdrav !

taletdkmk
27.02.2009, 13:23
Hvala puno na odgovora