PDA

Pokaži Full Verziju : ROLAND G-1000 VADI MI ZIVCE............


Maxi
25.03.2006, 19:40
LUDI TEK SAM KUPIO G-1000 JER SAM CITAO DA JE DOBAR ALI NIKAKO NEMOGU DA UBACIM MIDI PJESME NA ZIP DISK DA BI IH G-1000 CITAO DALI POSTOJI NEKI SOFTWARE KOJI BI TREBAO DA KORISTIM DA BI STAVIO MIDI PJESME NA ZIP DISK , POKUSAO SAM PRVO SAM FORMATIRAO ZIP DISK I UBACIO PAR MIDI PJESAMA ALI G-1000 NEPREPOZNAJE PJESME KOJE SAM UBACIO....LJUDI POMAGAJTE INACE CU GA PRODAT

marco
25.03.2006, 21:04
Prodaj ga odmah !!! Salim se. Jesi probao i neke druge midije osim tih. Naprimer moj kum ima roland e-96, i ne vidi txt na karaoke,koji sam ja video na psr 1000. Tako je isto moguce i da tvoj ne raspoznaje taj midi,ako je naprimer rucno promenjena extenzija iz kar u midi. Ovo ne govorim da je sigurno,zato sto se ne razumem mnogo u midije jer ih skroro uopste ne koristim.Ali ti probaj u svakom slucaju da stavis na zip neke druge fajlove pa ako ne proradi,nadam se da ce ti neko drugi dati resenje.

klavijaturista
26.03.2006, 01:23
Ovko kolega muči te to što ako si možda ubacio karaoke midi fail i nemože ti očitati zbog texta.E moraš znati dali roland G-1000 pima midi format 0 ili 1a da nije karaoke ,to je caka koja te muči i to sto posto a to možeš prebacivati s jednog formata na drugi preko software-a KAT2000 ili Steinberg Cubase i Finale a ima još programa ali ne koristim ih ali ovo su ti programi preko kojih to možeš napraviti a neznam nisam siguran dali možda taj roland prima SNG failove to je opet drugačiji format. :D

cevap
26.03.2006, 01:24
A jesi ti siguran da e-96 uopste ima funkciju za prepoznavanje karaoke fajlova?

Koliko je meni poznato, mislim da kada je e96 izashao karaoke nisu ni postojale!

ketronsd1
26.03.2006, 15:22
E-96 100% siurno mogu reci da nemoze citati karaoke text.
Ja sam ga imao dugo i nikad mi se takvo nesto nije PRIKAZALO.

SMRT FASIZMU!!!

marco
26.03.2006, 21:26
Ja nemam pojma, nikad nisam imao rolanda. Znam da ima neku opciju za prikazivanje teksta a koju ekstenziju moraju da imaju fajlovi,pojma nemam. Ali sam predpostavio da je kod Maxija neka fora u ekstenziji,posto sam cuo da roland ima neku caku sa tim

Maxi
28.03.2006, 08:49
E OVAKO SVE SAM PROBAVAO DA RADIM ALI EVO VAM PRAVO OBJASNJENJE NA ENGLESKOM STA JE MOJ PROBLEM , ZNACI TREBAM PROGRAM KOJI SE ZOVE DATABASE MANAGER DA BI G-1000 PREPOZNAVAO MIDI PJESME NA ZIP DRAJVU SADA MI NEKO TREBA KO IMA G-1000 I DA ZNA SA KOJIM PROGRAMOM MOGU DA UBACUJEM MIDI NA ZIP DISK

I used my computer to copy Standard MIDI Files to an G-1000-formatted Zip disk. When I select DISKLIST on the g-1000, those files are not displayed. My PC, on the other hand, tells me the files are there. What am I doing wrong?
ODGOVOR: Songs and Styles cannot be copied to a Zip disk that easily, because that process does not add the required database information. Use the 'DATABASE MANAGER' software for PC, which can be downloaded from xxx, or copy your files to a floppy disk, then use the g-1000 to copy those files from the floppy disk to a Zip disk.

JOS NISAM NISTA PRONASAO NA NETU CEKAM VASU POMOC , UNAPRIJED ZAHVALJUJEM NA PREDHODNIM ODGOVORIMA

marco
29.03.2006, 11:42
Imas drugi nacin koji pise u ovom tekstu. Jeste da je put malo duzi, ali ako ne nadjes taj database manager moraces tako. Pise da kopiras pesme koje hoces na floppy, pa onda ubacis floppy disketu u klavijaturu i onda preko klavijature kopiras na zip.

Maxi
29.03.2006, 17:16
POKUSAVAO SAM ALI MI SE POKAZE DA KOPIRAM IZ FLOPIJA U FLOPI NIKAKO NEMOGU DA PROMIJENIM DA IDE NA ZIP DISK

I DALJE CEKAM ODGOVOR

UNAPRIJED HVALA NA PREDHODNIM ODGOVORIMA