PDA

Pokaži Full Verziju : Hohner Tango V 120 basova 13 registara


zdravkomaria
24.02.2009, 23:25
Pozdrav svima,zelio bi kupiti ovu harmoniku pa bi me zanimalo vase misljenje.Proizvedena je 1952 g.i peteroglasna je i to je sve sto znam o njoj. Zanimalo bi me na sto bi trebao da obratim paznju posto idem da ju probam i dali ima kabinu i kolika joj je vrednost ako je dobra. Hvala unaprjed za vase odgovore. I jos nesto interesantna mi je i Hohner Atlantic IV oko 30 g.pa ako neko nesta zna neka javi,molim vas nemojte mi predlagati druge harmonike kao guerini ili dalappe znam da su one bolje ali ih je ovdje tesko naci i mnogo su skupe.Pozdrav ZDRAVKO.

shtimerserviser
25.02.2009, 00:31
Poshto je 1952god.to znaci da treba da se dobro proveri u kakvom je stanju, i koliko ce treba da date za sredjivanje.To shto je 5 glasna znaci:da je po shiroka /veca od 4 glasne/ i teza. Oko cene nemoze ti niko ovako reci, dok se nevidi. /Nebi vam preporucio bilo kakvu 5 glasnu harmoniku/

zdravkomaria
26.02.2009, 00:10
Hvala Vam sto ste me odgovorili od 5glasne harmonike.Veceras sam kupio Hohner atlantic IV tamo negdje oko sedamdesetih godina za 555 eura,nadam se da ce posluziti da zaradi neki novaca a posle ce biti neka dalappe ili guerini. Budite pozdravljeni.