PDA

Pokaži Full Verziju : Edit posta


Vaxter
18.02.2009, 03:32
Dakle, kao shto je vecina primatila, edit postova je ukinut.
Nedostaje svima, vidim i sam...
Pa, smislio sam ovako neshto...
Imate dva izbora...
Jedan je da edit ostane zakljuchan, a drugi da otkljuchamo edit, ali da svako ko promeni ili izbrishe post, a da je neko odgovorio nakon tog posta, popije bananu na par meseci.

Odluka je na vama!
Predlog za vishe glasova, u narednih nedelju dana, stupa na snagu po zavrshetku glasanja. :)

Naravno, ja cu i dalje traziti kako da se automatizuje ovo, i da ne moramo banovati ili zakljuchavati... :)

Marco7
18.02.2009, 09:56
Dobra ideja samo se nekada desava da neko u isto vreme edituje post a neko ispise novi,jednio tu treba napravit malu toleranciju!

svrakan
18.02.2009, 10:39
Slazem se sa Marcom,ako neko u isto vreme edituje post,a neko je minut pre toga izbacio drugi posle njega,treba biti tolerantan.

skoricnik
18.02.2009, 10:59
Uvodimo banane \m/ :D

svirko
18.02.2009, 11:11
Hm,

slažem se sa
@Vax-om da treba uvest nekog reda, i da treba zabranit kojekakvo bezvezno editiranje,
al isto tako se slažem sa
@Marco7 da treba imat i malo tolerancije, a i sam sam doživio nekoliko puta da pišem post, a u međuvremenu su već stigla dva ili jedan najmanje.

Vaxter
18.02.2009, 19:51
Naravno...
Nekad i do 5 minuta moze biti tolerisano...
Ali kada vidim da izmene kroz celu temu...
E, tada malo poludim... :)
Stvarno mi postaje mrsko da kako dodjem na forum, umesto da chitam teme, ja chistim kojekakvo djubre...
A ad viim naslov Pomoc Hitno!
Najezim se...
Naravno, zbog takvih naslov posle vidish jednu istu temu na milion nachina, jer niko nije mogao da nadje staru temu...
Kako bi i nashao kako se uchitavaju semplovi na tritona, kada se tema zove pomoc hitno...
Mislim da je ovo pitanje bar 10 puta postavljeno i odgovoreno...
Uzas... :))

mimiki
18.02.2009, 19:59
nije ni logicno da bude dozvoljeno menjati post nakon nekog odgovora jer kad se neko nadoveze na tvoj post i ti ga posle menjas ili obrises tema polako gubi smisao i postaje nerazumljiva,ali ja sam ipak za banane ili jos bolje kad bi moglo da se namesti automatski da cim neko odgovori ne mozes da menjas post;),koliko god pazili dok pisemo post dolazi do glupih stamparskih gresaka jer mi smo ipak muzicari a ne pisci pa ne mozemo bez EDIT-a:D
Dodato:
VAXTER hitno mi treba 500eura molim te pomazi=))

Vaxter
18.02.2009, 20:43
Chim ovaj sajt donese neke pare, dobijash ih i ti... :))

mimiki
18.02.2009, 20:44
Aj vidi to sto pre molim te bas mi je hitno :lol:

caka012
19.02.2009, 16:41
Vratite nam "edit", ali ispostujte realno vreme, kao sto Marco rece. Ko se ne pridrzava - Bonita Banana.

RadeKOKI
19.02.2009, 17:50
slazem se sa ama drugari da je lepo vratiti edit mada samo su dva izbora mada sam vise za drugu soluciju bez edita ;) eliki pozdrav !

EDIT
ili

tesla
20.02.2009, 03:17
Ja se vec navikao i ovako tako da sto se mene tice moze i da ostane... Glasati necu neka drugi odluce jer meni je sve jedno
Dodato:
evi ipoak sam glaso jer sam maltene ja ovo i zakuvao hehehe a i video sam da ce se uvoditi banane z anepravilan edit tako da jedno ZA od mene..................
pozzzzzz

Vaxter
27.02.2009, 22:56
Vratio edit, i delimo bonitoooo... :))

Vule
27.02.2009, 22:58
Pozdravljam gest rukovodećeg organa!!! :D

romario
28.02.2009, 01:03
Također...

Sejox
28.02.2009, 01:12
"Upravnik" je odlucio,kako je odlucio.
Sada samo ostaje "lijepa pamet" i lagano....Mada uvijek bude,joj....;)

milanceshow
28.02.2009, 06:54
Samo se pitam ko ce prvi da dobije BAN!!!!!

Prvi izgovor ima da bude......."Ma nije proslo ni minut,a neko vec napisao sledeci post"....pa dalje......."Mislim da ovaj vas PRVILNIK nije dobar,jer vi ovde ne pomazete clanovima ,nego ih jedva cekate da naprave neku besmislenu gresku i odmah im date kartone ili BAN!".......i.........."Vi stvarno nemate nimalo postovanja prama clanovima!"

Sada bi moglo da se navede jos 1000000 primera............

Zivi bili ,pa videli sta ce da bude!!!!!
Malo sam skeptican po tom pitanju!!!!!!

caka012
01.03.2009, 01:16
Pa dobro, rekli smo da ako nije prosao ni minut a neko napise post, nema bonito. to stvarno moze da se desi.