PDA

Pokaži Full Verziju : Travian


milepsr
17.02.2009, 00:54
Ima li neko na forurumu ko igra Travian osim mene ?

gibanica
17.02.2009, 01:10
ja sam igrao,pre jedno 6 meseci
a pre toga igrao hattrick.
nisam imao uspeha ni u jednom

mladenkom
17.02.2009, 01:21
a sta mu to dodje drugar?O:)

milepsr
17.02.2009, 01:25
http://www.travian.rs/index.php

To je igrica koja se igra iz browsera, srednji vek, dobijes jedno seoce i ti si poglavica :) Unapredjujes svoje selo, pravis saveze sa drugima, ratujes, pljackas...
Ima oko 7000 igraca na ovom serveru gde sam ja sad

Enes-am21
17.02.2009, 17:53
ja samo Managera...:D

mladenkom
17.02.2009, 20:24
ja samo snooker,onlajnB-)

Alix
19.02.2009, 13:25
Ovo je ljudi kao i ostale NATEZANJE...
Pazi fazona-igrica te povuče u sebe,jadnik igraš dođu ti velike paše i okrune ti selo...E sad da se ponovo postaviš treba ti par sedmica i isto se desi...E sad da malo "turbiraš" svoj razvoj,imaš opciju da kupiš kvanice "COINS,GOLD,Cekine,zlatnike" (kako vam volja)...I normalno jadni narod u očaju da ostane u igrici PLAĆA da dobije extra Gold...Na kratko rečeno---bajagi igraš džabe a moraš da PLATIŠ da bi preživio...Još jedan genialan načinkako zaslužiti preko neta...Bljak!

RadeKOKI
19.02.2009, 13:35
igrao sam tu igricu, mada sam pronasao bolju ;) probajte Imperia Online mnogo mocna, naime radi se o srednjem veku ono klasika pravite kopljanike, macevalce i udri nego nebih se slozi sa kolegom Alix-om u tim igricama moras samo ekonomiju da razvijes da se brzo stvaraju resursi a normalno ako imas resurse i malo obratis paznju ovi sa premium acc mogu da se slikaju samo su uzaludno bacili pare, upravo na ovom imperial-u tucem troicu sa premium accountima, vec su neki postavili bele zastavice ;)

Alix
19.02.2009, 14:11
RADE...Stronghold (sve verzije koje s bile) i AOE----Stuko sam ih naa najtežem nivoju...Iako sam gubio vremena oko toga i živaca ali sam ih stuko...A ove onine...Grafika ne valja,a pravo da ti kažem većina njih misli da je to za džabe...batali to prijatelju od čega oni plaćaju server i ostale đavole i šta imaju od toga?Ko danas plaća iz svog džepa da bi drugi mogli da igraju za džabe...Sve to ima svoje care.

Marko_kraljevic
12.03.2009, 02:17
nemo's otvoriti ko covek ni jednu internet stranu,a da nema reklame (baner se valjda zove) za Travian..!! smor..ogadila mi se samo gledajuci gde je nabijaju na svaki cosak neke internet stranice igraj ovo igraj ovo igraj ovo..!:!:!e pazi da necu.