PDA

Pokaži Full Verziju : Slomljena dirka na PSR3000


caka012
16.02.2009, 22:05
Sinoc sam na pola svirke primetio da mi je odjednom dirka F3 pocela sa manje otpora da se pritiska, a i vidi se da je nesto niza od ostalih ( za oko 2 mm). Smeta mi cudan osecaj kad u sviranju naidjem na nj, kao da sam promasio dirku, ne osecam da sam je pritisnuo. Inace, normalno radi.

Da li je to polomljena dirka u korenu? Ne bi trebalo da bude gumica, onda se ne ponasa tako? Nemam iskustva sa takvim stvarima, ovo mi se prvi put desilo.
Dodato:
I, da, zaboravih glavno pitanje, koliko je komplikovano da ja tu sam nesto napravim, ili da je ipak nosim u servis?

markoucha23
16.02.2009, 23:17
ako ces da bacas pare nosi u servis, ali ne zaboravi mi u srbiji nemamo SERVIS. to su elektricari koji imaju unimer i nista vise. MOJ savet....srafciger u ruke i na tenane. kad rasturis sve uporedi tu dirku sa drugim dirkama i tacno ces znati sta je u pitanju.ako te je strah ili te mrzi i ako nisi daleko dodji do Nisa ja cu ti rado pomoci BESPLATNO jer imam iskustva sa svim zivim klavijaturama!!!!!!! Ili ako se tokom rada zbunis pozovi me, preko telefona cu ti pomoci dok se mucis sa srfovima!!! 063/1032321

caka012
17.02.2009, 21:32
Vazi, prijatelju, sutra popodne rasturam klavijaturu, pa ako bude frka - zovem. Mislio sam da nosim u SkyMusic u BGD, ali probacu sam. Ipak, ako je slomljena dirka, opet moram negde da je nabavim, znaci opet kod njih.

Svratio bih do tebe, ali daleko je Pozarevac od Nisa. Hvala na ponudi u svakom slucaju.

pericadex
28.07.2009, 17:14
Slusajte ljudi,kakve gumice,nema nikakvih gumica,tu je samo plastika koja je duga,pa se pritiskom na nju predaje.(NEMA GUMICA)