PDA

Pokaži Full Verziju : "G tacka"


gibanica
16.02.2009, 13:41
Znate li sta o G tacki, vidim ove zenske novine pune prica o tome.
Oni iskusniji znaju o cemu pricam.
ja sam eto u vezi vec vise od 3 god pa sam naucio po nesto :)

sta vi mislite postoji li ona ili ne,i od cega zavisi sve "to" ukupno,od nas ili od njih itd..
smatram da je do mene tj (tj bice nam uglavnom kako ja budem raspolozen),mada opet googlujte "cyntheria" (jednu od najpoznatijih),pa ce te videti da se ona s kojekakvim sabanima rastura (pritmo sikljucite safe search :), tako da ne znam sta da mislim.
pa jel to svi istina ili mit?

Marko_kraljevic
16.02.2009, 16:31
gibanice jel to ti citas zenske novine:D

gibanica
16.02.2009, 16:38
pa moram da budem u toku
da vidim el slusaju saku i dadu britni spirs,da znam sta da skinem =))

tesla
16.02.2009, 17:52
ma da bas zato cccccc =))

gibanica
16.02.2009, 18:07
:">

marco
17.02.2009, 02:27
http://www.durex.com/yu/magazine_content.asp?intmenuopen=&article=596


:)

tesla
17.02.2009, 02:45
Sad sam skontao sto gibanica cita ove zenske casopise cccccccccccc=))
"Da, gospodo, i vi imate G tačku. Prilično je teško da je pronađete sami, budući da se nalazi iza rektuma, ali oni među vama koji su dovoljno gipki i hrabri treba da probaju sledeće: lezite na leđa podvijenih kolena sa stopalima na podu (ako ovaj položaj ne dovede do rezultata, privucite kolena grudima).

Koristeći veću količinu lubrikanta gurnite palac i pritisnite prednji zid rektuma. Mnogo je lakše ako je neko drugi potraži umesto vas. Zauzmite isti položaj, a neka vaš partner gurne prst premazan lubrikantom opipavajući prednji zid rektuma, sve dok ne napipa nešto poput lešnika.

Bingo! Sad počnite čvrsto da masirate nadole. Mnogi muškarci tvrde da su orgazmi postignuti stimulacijom G tačke snažniji i da, umesto ejakulacije u mlazovima, dovode do kontinualnog mlaza.

Zato operite ruke, nanesite lubrikant i bacite se na posao. Uvek je dobro još jednom oprati ruke ako su bile u dodiru s rektumom, zato što kasnije možete preneti bakterije na druge delove svog ili partnerovog tela. Ne budite sramežljivi - vredi isprobati a može vam promeniti seksualni život!"
Dodato:
citat preuzet sa durex.com/magazine

Sejox
17.02.2009, 02:59
A ima li ta "G tacka" transpoze.
Ako ima,koliko ide +,- ....

mladenkom
17.02.2009, 05:37
jel je ima neko u SF2 formatu?treba mi za vsampler,ili u triton formatu pa cu je iskonvertujem sa awave

gibanica
17.02.2009, 15:05
@tesla

teki! znaci nenormalno malo mi fali da se uvredim za ono sranje od posta sto si ostavio gore,na kraju ne vidim nikakav smajl,tako da brate nije korektno uopste.

svrakan
17.02.2009, 16:43
Tesla to urolozi nazivaju masaza prostate,sluzio sam civilno vojsku na Urologiji pa sam se nagledao svega i svacega,ali svarno ljudi svrse ko nikad,strasno.

tesla
17.02.2009, 17:19
@tesla

teki! znaci nenormalno malo mi fali da se uvredim za ono sranje od posta sto si ostavio gore,na kraju ne vidim nikakav smajl,tako da brate nije korektno uopste.

ma daaaaaj care nemoj misliti ozbiljno mala zezancija a smajli pa stavio sam pre citata....... nema ljutis druze samo malo sale i opustanja :):):):)
pozzzzzzz
e a jel bilo zavela me svetla velikoga grada????

gibanica
17.02.2009, 17:23
;)
naravno,isle su obe!

tesla
17.02.2009, 17:23
4 svrakan
ma znam za sve to a imao sam jednog ortaka koji je najvise od svega voleo da mu ribe guraju prst u paksu dok mu puse =)) opasno se bio nalozio samo o tome je pricao jedno vreme a mi smo ga ubili od zajebancije sad jebiga on je uzivao a mi magarci se smejali mada nikad to ne bih mogao da podnesem......
a urolozi svasta oni rade pa to nazivaju kojekakvim "strucnim" nazivima. Da mi je samo znati za koji ce kome qrac masaza prostate????
Dodato:
e moras nauciti i ovu ta mi je omiljena
http://www.youtube.com/watch?v=pn0elTQhzfE

svrakan
17.02.2009, 18:03
Imam i ja drugara koji je isto tako uzivao,ali brate mili ne dam paksu ni zasta

jager
25.02.2009, 13:36
Da mi je samo znati za koji ce kome qrac masaza prostate????

Masaza prostate je potrebna da bi se pokrenuo sekret iz prostate, koji ti posle za potrebe labolatorijskog ispitivanja vade staklenim iglama, uvlaceci ih u kanal na penisu...

GADNO I NEPRIJATNO... :) imao sam prilike da probam.. FUJ!

Millan
25.02.2009, 17:57
Ja sam cuo da zene imaju 2 G tacke, jednu dole, a drugu na nepcu...hihihihi:P:P>:)

Simke
16.08.2010, 19:44
...a vidi temu,a ona off 1.5god!! :S

miditone
18.09.2010, 14:29
Tacno je da G tacka ima nabore. Ako ih ima i na nepcima onda imamo srece. Treba proveriti:-O

bockob
24.10.2014, 02:16
ja pronasao G-mol tacku, jel se racuna ona :D

Misa83
04.12.2018, 22:57
G dur jedva sam nasao