PDA

Pokaži Full Verziju : AKG D 5 (6-Pack) Live Performance mikrofon


doktor87
09.02.2009, 01:42
U cemu je razlika izmedju njega i obicnog D5 kad je razlika u ceni ogromna?

edinj
09.02.2009, 03:34
Razlika imedju AKG D5 i cega ?

Beethoven
09.02.2009, 04:04
Obican D-5 je usamljen a ovaj ima jos 5 drugara...:)

Millan
09.02.2009, 04:12
tatatatiiiraaaa
hahaha, auuuu, extra!:lol:

svirko
09.02.2009, 13:40
=))=))
a jeste carevi

Al,sad šalu na stranu, čovjek je dobro pitao jer postoji razilka, između ta dva modela, znači
1. AKD D5 live perfomance
2. AKG D5 ( 6-pack ) Live Perfomance
iskreno, gledao sam malo po Netu, i za obadvoje je ista neka specifikacija,
al evo šjor doture87, link, pa najbolje da nazoveš zašto je ovaj drugi skoro za 5 puta skuplji
http://www.musiccentar.com/www/singleitem.php?id=901

Srdačan pozdrav


# petorica drugara #=))

doktor87
10.02.2009, 22:10
Hvala Svirko! :) Mada sam ja taj sajt pogledao...ali sam mislio da je neko imao prilike da radi sa ova dva modela pa da mi kaze u cemu je razlika u kvalitetu kad je tolika razlika u ceni....izgleda da nije....Da sam pitao za Shure SM 58 i BETA 58a javilo bi se 1000000 ljudi....to ti je to... :) Navikli ljudi na ime pa to ti je...niko nece da proba nista novo... :))) a pa ja cu! :)

edinj
10.02.2009, 22:42
Izgleda da neko treba da, mu nacrta.

svirko
10.02.2009, 23:12
Nemojte čovjeka zahebavat,

evo svima gore stoji link, pa se možete i sami uvjerit, dva potpuno ista mikrofona, specifikacije identične, uz ovog 6-Pack nešto dolazi još dodatno, al ne piše šta, a i košta skoro za 6 puta više od ovog, "" koji nema drugare ""=))

Srdačan pozdrav

Beethoven
11.02.2009, 00:53
Preterali smo malo,zar ne...Nije greh kad covek nezna ali treba i voditi racuna,narocito kad su druge teme u pitanju...Sa moje strane je ovo bilo nesto kao milo za drago...

"6 pack" znaci da su to ustvari 6 mikrofona D5 u paketu.Zato toliko i kostaju...

Shvati ovo sve kao shalu i idemo dalje...

Pozdrav.

P.S. A sledeci put, ako vec neznas engleski, ukljuci logiku,ona je chudo...:)

svirko
11.02.2009, 11:04
Da li to " milo za drago " ide mene ili......?

Kao prvo - 6-pack ne mora značit da je u kompletu 6 mikrofona, uz mikrofon mogu doć razni dodaci.......
A Pack na engleskom ima preko 15 značenja, koje nebi sad nabrajao...al baš ako nezna engleski mogu........
Logika?
Da, strašna je to stvar, samo je trba upotrijebit na pravom mjestu.....

doktor87
11.02.2009, 20:48
E Bethovene znam i zasto si me odma isprozivao To je zbog onih duvackih instrumenata ``Fantoma u tramvaju`` sto kaze prijatelj MILAN prijatelj ziki Hahaha Pa znam ja znam engleski...to 6 pack moze da znaci svasta...cak i 6 piva! Jbg... Ako neko nesto sazna...javite da znamo i mi smrtnici pa i Bethoven

Beethoven
12.02.2009, 11:02
Ne znaci nista drugo osim 6 mikrofona u paketu i nemojte se daviti bezveze...I svirko i doktor...Ja mislio svirko se zeza...Koja piva i koji dodaci u paketu...:)) Al se slatko ismejah...

A obojica razbijate engleski,svaka chast...:)

Pozdrav.

svirko
12.02.2009, 12:07
Ajde prijatelju, malo smiri strasti,

i nemoj mene učit engleski, jel ja ga jako dobro znam.
A u paketu , mogu bit i rezervne spužvice i mrežice, dodatni kablovi, ''pecaljke'', čak i stalak za mikrofon sijeli, i to će se isto zvat PACK
Al ako misiš da riječ PACK ima samo jedno značenje u engleskom jeziku, onda si se zajebo i to gadno.
Baš kad hočeš-----PACK....omot, zavežljaj, smotak,paket, kutija, denjak,bala, banda, rulja, čopor, navala, zdrobljene sante leda oblog, ranac, bagra, naslagati, skupiti, upakirati, .........jel treba još?
Al s obzirom da ti dobro znaš engleski, onda objasni doktoru da uz taj mikrofon dobije i 6 bala sijena, što je isto jedno od značenja.

doktor87
12.02.2009, 17:35
''moze al pod jednim uslovom Da ova gospodja ovde pojede jedan naramak sena! Dva naramka! :))'' Ma ok je momci! Razumeli smo se... Izgleda da je najbolje da odem u radnju i da pitam... A sto se engleskog tice...Do sad sam na faksu imao dva ispita za dve godine i oba puta sam dobio 10...toliko o tome Svirko svaka cast na sinonimama zA PACK ! Ni moj prof ne bi mogao bolje!

vujanov
12.02.2009, 18:08
Evo druze doktore87, ja imam AKG D7s, predivan mikrofon, cena mu je niza od shure beta, ali je u njegovoj klasi, pretpostavljam da je i D5 isto tako dobar mikrofon...kupuj ti to, mani se PACKova...

svirko
12.02.2009, 19:45
Ma nije problem momci,,,,,

ja se ispričavam svima ako sam nekog uvrijedio, nisam to imao namjeru, hebiga eto danas mi je bio loš dan....
A i slažem se sa prijateljem Vujanov, kupuj to odmah, i to bez hebenog PACK-a=))=))
AKG je oduvijek bio odlična firma koja je izrađivala isto tako odlične mikrofone, a nije bila tako razvikana.

Srdačan pozdrav svima