PDA

Pokaži Full Verziju : Gde pronaci stare pesme


dzvadzvaka
07.02.2009, 07:56
Godinama vec trazim pojedine pesme sto zabavne sto narodne i nemoguce ih je naci kao da nikada nisu ni postojale. Recimo zna li neko gde se moze naci skinuti pesma od Enesa Begovica "Evo ti sve" Refren glasi: Evo ti sve i idi, evo ti sve - odlazi. Uzmi sve sto si dala Samo me ostavi. Ili gde se mogu skinuti stare pesme Rokera S Moravu ili Dzimija Stanica pesma "Moja kobila Suzi" i tako to sto se nema gde cuti ili se cuje vrlo retko. UNAPRED HVALA

TomyCroSound
07.02.2009, 11:06
Na youtube ima pun Klinac spotova od rokera, pa se da skinut i prekonvertirat u mp3, a ova kobila... vjerujem da negdje ima, a možda nije bila dovoljno interesantna da bi ju netko kačio na net...

smt2
07.02.2009, 11:35
Ta kobila Suzi mora da je bila plavusa.=))

Enes-am21
07.02.2009, 12:06
Znam ja web site na kom je besplatan download muzike, ne znam smijem li stavit ovdje... Sto se Enesa Begovica tice, imam ti ja sve pjesme od njeg, pa javi se na msn...

gibanica
07.02.2009, 17:23
pesma se zove "idi od mene" sam okacio tekst pre oko mesec dva ovde na sajtu al nema ga vise.inace nema texta na netu

trazio sam i ritam za to al nisam dobio.
pesma je u walzu al je radim u 16bit..i mnogo je bolje nego original.

evo napisacu ti je:
IDI OD MENE - ENES BEGOVIC

vreme je donelo istinu tako bolnu za mene
toliko lepih godina u narucju ne verne zene

ref:evo ti sve i idi,evo ti sve ,odlazi
uzmi sve sto si dala samo me ostavi 2x

koliko sam samo suza zbog tebe prolio ja
reka bi ljubavi pusta zbog tebe potekla

neka me sve samoce lome i razdiru
ja s tobom vise ne mogu osecanja mi umiru

poz

krcmar
07.02.2009, 18:06
naj bolji nacin google- downlod ime pjesme i pjevaca, i to ti je to. naces 100 posto

Millan
07.02.2009, 18:14
Ma DC++ je zakon, nema sta nema, a ne moze ni da nestane...:D Nego, Davide, javi mi se na msn, imam ja te pesme.
Pozdrav!

dzvadzvaka
12.02.2009, 04:43
Hvala narode ali to sve znam i sam nego ima li kakav site namenjen iskljucivo za download i upload mp3 muzike. I da zaboravih da iznesem jednu malu ispravku sto se tice pesme Enesa B. koju sam trazio i nasao. Pesma nije u valceru. Valcer je u taktu 3/4 a ovo je 6/8. Doduse matematickim skracenjem ovog razlomka sa 2 dobija se 3/4 ali na zalist to nije isto u muzici. I rumba i sa-sa i beat je u istom taktu ali nisu isti. Ne zelim da pametujem samo da podsetim da ima razlike.

gibanica
12.02.2009, 13:20
pa evo ti pesma gore,napisao sam ti text.
a zar rumba sa sa itd nije 4/4 koliko ja znam

dzvadzvaka
13.02.2009, 03:15
A ko je rekao da nije.