PDA

Pokaži Full Verziju : kako staviti boje od KORG TRITON na KORG LE


mxd354
03.03.2006, 16:31
Pozdrav Svima!
Nedavno sam kupio KORG LE i nemam bas neki boja za njega. Dobio sam od jarana CD sa nekih 400-500 boja koje su u KFC formatu za KorgTriton Studio.
Nemogu da ih loadujem na korg Le jer izgleda samo prima fajlove u PFC formatu. jeli moze neko da mi pomogne. neznam sta da radim. :roll: hvala unapred. :)

defs
04.03.2006, 12:29
čita ti korg triton le od studia. Loadiraj si semplove ides na utility i onda load. Kad si loadirao stisni programs. onda stisni Menu i odi na Basic pa odi na OSC i promjeni RAM u ROM i tu ćeš naći svoje semplove..... al ti imas semplove a ne boje,boje su u PCG formatu a semplovi su u ksc,ksf ili kmf formatu
pozdrav

ja ću staviti svoje semplove na download kad nabavim reader a SD karticu ( ja imam korg triton tr al to je skoro isto ko le)

mxd354
06.03.2006, 01:23
mozda se nisam bas najbolje izrazio. semplovi mi se ucitaju i mogu da ih selektujem na bank A, B, C itd. ali problem je sto nece svi da sviraju. prico sam danas sa jednim prijateljom koji je imao isti problem i on kaze da mi treba 64MB (ja imam trenutno 34mb) Chip i da ce onda svi da rade. pa neznam. evo upravo sam naso taj chip na www.8thstreet.com pa cu vidjet da ga kupim.