PDA

Pokaži Full Verziju : LOCK ili KATANAC


romario
04.02.2009, 23:36
Sve je super,sve pet.
Mogu reći i da se poznajemo svi ovdje,manje ili više.
Ali ,ovi katanci i zaključavanja tema mi je totalno bezveze.
Ni na jednom drugom forumu gdje se muvam nemam zaključavanja tema.
Ne slažemo se u nečem ,dobro.Ali to ne treba biti razlog
da se tema zaključava i da se većini,velikoj onemogući komentar o nečemu.
Ne radi se ovdje o državnim tajnama i ne znam čemu.
Mislim da se ne dopisujem ovdje s djecom iz vrtića,kojoj se mora reći šta smije reći a šta ne smije.
Ovo je zbog teme o aci lukas,kog sam upravo gledao na televiziji
u emisiji ćirilica.

gibanica
04.02.2009, 23:44
dosta je bilo.
ovo ide pod lock.
=))

milanceshow
05.02.2009, 00:06
Mislim da nije realno komentarisati tako nesto romario!

Da li bi zeleo da dodje do takvih svadja u kojima bi neko dobio BAN na godinu dana ili trajni BAN!Mozda cak i ti sutra budes ucestvovao u nekoj svadji i posledice mogu da budu negativne po tebe!!!!!!

Kada padnu teske reci ,onda tu nema pomirenja!
Nikad to nemoze da bude kao pre!!!!

Zato je najbolje da se tema zakljuca,i ljudi ce smiriti strasti!
Mozda ce jos jednom akteri da razmisle o svojim postupcima!

Sto se tice "dece iz vrtica",ona se posvadjaju pa se sutra opet igraju zajedno!A odrasli ljudi mnogo teze dolaze do pomirenja!

Znam da si gledao emisiju u kojoj je pomenut Aca Lukas,ali to nije razlog za negativan stav o zakljucavanju!!!!!

Vule
05.02.2009, 00:14
Samo nesto...posto je tema zakljucana pa nemam gde da napisem ovo sto bi hteo...Acu je upucao klinac koga je zatekao da mu obija automobil...tacnije dvojica su bili,jedan je pobegao dok je drugi pucao u bezanju i nazalost jedan metak je pogodio coveka u nogu...ovo je jedina istina,i ovo se desava svakodnevno,da li u Srbiji,Sloveniji,Hrvatskoj ili bilo gde na kugli zemaljskoj nije bitno,ovde je jedino specificno da je u pitanju medijska licnost,nista drugo...

...ne moze se o nekome govoriti nesto sto prvo nije tacno a i ne moze o tome govoriti neko ko je neobavesten i sudi samo na osnovu svoje "pameti"...


Pozdravljam zakljucavanje "one" teme a i svake slicne koja bi vodila ka bespotebnim raspravama i svadji...:D

svirko
05.02.2009, 00:20
I ja se slažem sa tobom prijatelju Rolandinjos,

i ovo bi trebalo zaključat, dok nije nastala kavga

romario
05.02.2009, 01:50
Zaključavanje je jedan oblik cenzure,zabrane slobode govora.
I nije emisija o aci lukasu razlog da ovo napišem.
Čovjek je pričao o muzici,pravom životu muzičara.O tome sam htio da pričamo.
Kad ono zaključano.
Eto,u principu se nekako slažem s roladinjosovim postom iznad.
Ja kada budem nekoga uvrijedio,slobodno me banirajte.
Ako netko mora paziti na mene i moje ponašanje,valjda sam to ja.Ne vi ,ni netko treći,jel tako?

Volio bih više da sam potrošio vrijeme u onoj temi ali nema veze.
Milanceshow razumijem te,
ali ovo je moje mišljenje o ovoj temi.Tvoje poštujem.


pozzz

Vaxter
05.02.2009, 02:04
A zar treba da dozvolimo "slobodu govora" u kojoj krenete prvo da se svadjate jedan na jedan, zatim predje u nacionalnu svadju, i onda nam se svadja pola sajta?
Vec smo toliko puta videli da to ne funkcionishe, i da vecina vas nije u stanju da se normalno ponasha u takvim situacijama, te je zato najbolje temu zakljuchati i saseci mnoguci problem u korenu!
Ovde ne dolazi do neslaganja mishljenja, vec do svadja velikih razmera, i to i tek kako teshkih rechi...
Na drugim mestima, koja pominjesh, istina da ne zakljuchavaju teme.
Brishu ih cele!
I niko nishta ne sme da prigovara, jer znaju da ce biti banovani!
To samo mi koji previshe dozvoljavamo, i onda nam se ovako vraca... :))

Marco7
05.02.2009, 10:28
Gde god tema ne ide u pravom smeru i gde se krsi pravilnik zalazem se za LOCK da bi izbegli bespotrebne trzavice!Ne znam sad tacno o kojoj temi se prica da je bila zakljucana ali je verovatno neko od moderatora uradio to s' razlogom!Da bi svi ostali u dobrim odnosima i imali zdravu komunikaciju i ubuduce najbolje resenje je ponekad LOCK!

romario
05.02.2009, 16:22
@Vaxter

Ne mislim da sam nešto loše vratio i uputio vama,moderatorima.
Moje mišljenje,ništa drugo.
U pricipu se svodi na ovo,vi ste odgovorni za yu-midi i tako se ponašate.
Naše ili moje je da eventualno damo neki komentar u vezi toga.
Nema tu ljutnje ni zaključavanja
Što se tiče ovoga,nismo na istoj valnoj duljini.Možda bi i ja reagirao kao vi da sam moderator.Ali nisam ...

dominik
05.02.2009, 17:02
Ja nerazumijem!
Lijepo postoje pravila sajta, kome se to svidja svidja a kome ne neka otvori svoj sajt......eto.......
LOCK je prava stvar. Lock za predsjednika........

jager
08.02.2009, 10:52
Slažem se da ne treba lockovati temu u kojoj ljudi razumno i pre svega KULTURNO razmenjuju mišljenja, bez obzira da li se ona razlikuju. Budi uveren da to ovde ni jedan moderator ne radi...
LOCK je odličan tamo gde emocije polude i kad "ode mašta" .... Inače bi se ovde opasno psovalo, vređalo .... bilo bi svašta. Neki red ipak mora da postoji.
LOCK & BAN su izmišljeni za one koji ne misle tim svojim mozgom... ;)

vladimir68
08.02.2009, 12:52
Postoji pravilnik i treba ga se pridržavati.Svako ko se registruje trebalo bi prvo da pročita pravilnik.Ko god da odstupa od tog i takvog pravilnika logično je da se sankcioniše na ovaj ili onaj način.Sajt bi trebalo da služi za pomoć,savete,mišljenja.....Kome se nesviđa( i sama organizovanost sajta,tema, i pravilnik) nek ide na druge sajtove,forume,.....BAN i LOCK su OK rešenje da bi se prekinula svađa ,vređanje,....ili kad tema ode u pogrešnom smeru.
Možda predlog administratoru:Ako je ovo sajt za muzičare ,nebi trebalo da se pojavljuju-otvaraju( e to je već svest nas samih) teme koje nemaju veze sa muzikom?(napr;koja kola vozimo(možeš da lažeš do mile volje),kada smo....,šta pijemo....,nepotrebna je diskusija o Aci (a svako ˝vuče na svoju stranu˝)ili teme sličnih sadržaja,......itd.Sve te ˝nemuzičke teme˝ bi zaključao, skinuo sa sajta(lično mišljenje).

TomyCroSound
08.02.2009, 14:33
Slažem se u vezi "nemuzičkih" tema...

gibanica
19.02.2009, 02:38
ETO OVAJ DECKO BLATUSAN KLASICAN SKOLSKI PRIMER!
s takvima nema price..
radite kako hocete.
razocarali ste me momci,jako.

blatusan
19.02.2009, 02:44
Jarane, u cemu je problem!!!??? Sto si ne napravis stranicu pa pusti nek jase po njoj kako ko hoce! Ne kontam te kolega nikako! Napiso sam u onoj temi i ovdije cu prije nego sto zakljucam jer je ovo smijesno stvarno! IL PO NASEM IL NIKAKO!!!!