PDA

Pokaži Full Verziju : Pucali na Lukasa


marco
03.02.2009, 23:07
Veceras su pucali na Lucasa na nekom parkingu. Ranjen je, i nalazi se na urgentnom centru.

Alix
03.02.2009, 23:10
Žao mi z anjega jel nije pogrešan lik i ima stvarno par hitova do jaja...
A sa druge strane informacije me ne čudi jel se tako vulgarno ponaša i mota se po mutnim vodama...hvala za obavjest,;)

ROBOT
03.02.2009, 23:11
mozda je duzan za bjelo ko ce znati....pozzz

marco
03.02.2009, 23:12
Sad peva tamo "Puls mi pipaju, gde me boli pitjuuuuu..." :)

tesla
03.02.2009, 23:13
pa sta drugo to mu izgleda kao ono kada ti posalju opomenu pred iskljucenje za struju....
inace pogodjen je u nogu u Gandjevoj na Novom Beogradu dok je ulazio u auto. Nije mu nista ozbiljno prostrelna rana kroz butinu i van opasnosti je..... bar tako kazu na TV
pozzzzzzz

marco
03.02.2009, 23:23
na stolu ostavi mi cvet, da mi na tebe mirise, kartu za let na onaj svet i puno telo olova i nesto protiv bolova )

Alix
03.02.2009, 23:26
Pa on je uistini rođak MILANA TAROTA...On vidi u budućnost,pa je svoje vizije bacio u pesme...
Eto sad se odkrio,da mi je znti koja predikcija je sledeća na redu;)

gibanica
04.02.2009, 00:01
cuo sam da je bio duzan ko grcka zbog onih stvari..
posle su ga vodali ko mecku da peva za dzabe..
sigurno ima nesto u tome.

milanceshow
04.02.2009, 00:06
Izgleda da je promuko pa nije mogao da peva!!Zato stedite svoj glas!!!!:D

gogspa80
04.02.2009, 00:32
Sad peva tamo "Puls mi pipaju, gde me boli pitjuuuuu..." :)

hehe, mi se sprdamo, a mozda covjek nije dobar

mordent2@guerin
04.02.2009, 00:35
nije dobro., Zli ljudi su ga uvalili u sve to. , iskoristavaju ga godinama. Zelim mu brz oporavak.

Alix
04.02.2009, 01:02
Ne može te neko natjerati na drogu i loše stvari ako ti nećeš...
Što ja nisam narkoman ili Lukas2,a mogo sam to postati da sam bio budala...
Inače je on ležio u zatvoru i preživljavo razne tučnjave po racijama,ali budalu nikad ne izuči,žalosno...

EmirTotic
04.02.2009, 01:26
Sve to stoji, ali ne treba se mesati u tako nesto. Mi nemamo pojma o cemu se tu zapravo radi. Alix, slazem se za to oko droge... ;)

samuraj
04.02.2009, 02:22
Shto pljujete i vredjate choveka kojeg ni ne poznajete ?!?!?!?!?!?

Za Acu sve najbolje ! ! !

Vule
04.02.2009, 03:04
Ne može te neko natjerati na drogu i loše stvari ako ti nećeš...
Što ja nisam narkoman ili Lukas2,a mogo sam to postati da sam bio budala...
Inače je on ležio u zatvoru i preživljavo razne tučnjave po racijama,ali budalu nikad ne izuči,žalosno...

Kako li se ti nadješ uvek da pametuješ o nečemu o čemu nemaš pojma...nit poznaješ čoveka,niti znaš bilo šta o njemu a uzgred i otac može da ti bude...

milanche007
04.02.2009, 04:53
Bog cuva budale nece aca jos na onaj svet;)iskreno bilo bi glupo bez njega.ko bi ga nasledio...?

ERKOOO
04.02.2009, 05:07
Uglavnom je van zivotne opasnosti,pogodjen je u potkoljenicu na izlazu iz svoje zgrade tacnije ispred auta! Ispaljena su na njeg dva metka od kojih ga je jedan pogodio!Et ne morate se vise brinuti,heh!

Alix
04.02.2009, 11:58
Rolandinjo---et pametujem,hebi ga takav mi život i fetish...
Ne moram da ga znam,nit bi imo želju...Poznam dosta divnih ljudi i ne treba mi ovakav...
A to što sam napiso-ne moram da ga znam,da mi ne bude jasno šta i kako radi i živi...
Toliko je bilo emisija o njegovom životu,pisano u medijima i internetu,tako dam piso istinu a e provale...Što mene ili koju drugu zvezdu ko ne opali pištoljem na javnom mjestu...Forum je otvoren za SVA mišljenja,ako ti se ne sviđa moje,zaobiđi pa napiši svoj...;)

RadeKOKI
04.02.2009, 12:27
dal je moguce ovo sto citam, drug Alix postujem to sto si moderator naravno trebalo ti je vremena da zasluzis to svoje mesto, al postoji jedna druga strana ove price o aci lukas-u nit volim tog coveka nit ga nesto mirisem posebno, nikad mi nije bio simpatican, upoznao sam ga jednom prilikom i mogu reci ono korektan mada svi imamo svoje bubice e sad razlog zasto je dobio metak to samo on zna a mozda i nema pojma zbog cega. Predpostavka zbog cega je dobio metak je da planira u centru BG-a da otvoru NIGHT CLUB u ulici Zmaja Od Nocaja zajedno sa fudbalerom Sasom Curcic i Oliverom Mandicem to je samo predpostavka. A napadas kolegu Vuleta (Rolandinjos-a) bez ikakve potrebe napisao si i sam da je forum za iznosenje raznih misljenja. Rolandinjos se krece po malo visem krugu ljudi nego sto mi znamo sinoc sam cuo neke stvari i kolega mi je rekao sve sta i kako, tako da u ovom slucaju moram da stanem u njegovu odbranu a sutra cu i na tvoju stranu stati ako te neko napadne bez nekog pravog razloga. Veliki pozdrav i nema ljutnje !! ;)

milanceshow
04.02.2009, 12:52
Ovo je krenulo u pogresnom smeru!!!!
LOCK!!!!