PDA

Pokaži Full Verziju : [b]Problem sa PA50[/b]


alexa
02.03.2006, 01:23
Ljudi pomagajte imam ozbiljan problem sa PA50. Skinuo sam novu verziju softwera sa neta v1.02 i stavio na PA50 ali se nekada desi da mi klaviatura totalno zablokira. Molim vas pomagajte ako znate u cemu je problem. Unapred se zahvaljujem!!!

rale
02.03.2006, 03:16
To sigurno nije do OS! Ja sam 1.02 OS instalirao u bar 20-tak klavijatura i niko mi se nije javio da ima problem.
Da nemas ti mozda onaj famozni "virus" ?
Procitaj ovde malo po forumu ,imas dosta na tu temu.

laky
02.03.2006, 11:20
@alexa
Prvo nekoliko pitanja koja ce nam pribliziti odgovor:
1 Kazes da si instalirao novi OS, da li ti je ostao isti SET i posle toga, znaci da li si nesto posle instaliranja OS-a dodavao u SET ili instalirao novi SET?
2 Kada ti se "blokiranje" desava? Iimas li neki konkretniji opis? Kada pokrenes odredjeni set ili boju....ili ...?
3 I na kraju, sta radis da "odblokiras" klavijaturu? Jednostavno je ugasis-upalis ili moras da je vratis na fabricko stanje?

Pokusaj da odgovoris na ova pitanja.

alexa
03.03.2006, 00:07
Laky, evo ovako:
Odgovor br.1
SET je ostao isti, jedino sto sam radio je snimanje novih postavki za pesme.
Odgovor br.2
Pa do sada mi se desilo dva puta da zablokira i to oba puta kad sam bio u Meniu za stylove!
Odgovor br.3
Kada zablokira jednostavno je samo ugasim i upalim.
Eto to je to. Laky ako znas sta je pisi.

mikikg
03.03.2006, 05:29
Neki od stylova ti pravi dzumbus,znaci reinstaliraj os zajedno sa resursima(5 flopy-a)startuj klavijaturu i baci te setove ako si ih od nekoga uzimao ili pozajmljivao...oni ti prave
pitchvajz
pozdrav

laky
03.03.2006, 10:37
@alexa
Jasno je od pocetka o cemu se radi. Ja sam te zamolio da opises svoj problem zbog drugih kolega kojima se to danas-sutra moze desiti. Inace i ja sam imao slican problem, sto je u nasem slucaju neki "blazi" oblik :lol: . Inace to cuveno "Virus stanje" je kod nekih kolega znalo da dovede do potpunog blokiranja klavijature ili do ne mogucnosti pristupa nekim User stilovima.
Kao sto su Rale i Miki, rekli resenje je u "Totalnom reinstaliranju-vracanju na fabricko stanje", sto u nasem slucaju znaci reinstaliranje OS i resursa. Imas detaljan opis na sajtu i ako ima problema slobodno pitaj.
I da ne zaboravim, kao sto je vec pomenuto, SET koji ti pravi problem ne koristi vise!

alexa
03.03.2006, 20:06
Vazi uradicu to, samo ako mozete ukratko da mi opisete kako to da uradim!

laky
05.03.2006, 21:03
Procitaj ovde
http://www.yu-midi.com/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=8